7 dní inspirace, inovací a odvahy 

7 principů, které počítají se změnou vnímání zapojení žen ve veřejném, profesním i osobním prostoru.

Počítáte s námi? Téma letošních 7 dní inspirace, které budou nahlížet na různorodé oblasti našich aktuálních životů především očima žen, protože náš hlas, naše zkušenosti, vědomosti musí být slyšet v jakékoliv době. 7 dní naplněných autentickými příběhy, erudicí i otevřením témat, která rezonují s dnešní dobou – odpovědnost, změny v ekonomice a podnikání, důvěryhodnost a využívání potenciálu, bez předsudků.

Když o letošní konferenci s vystupujícími mluvím, odvíjím program od hlavního tématu POČÍTEJTE S NÁMI a říkám jim, že hlavně chceme řešit to, aby byly ženy víc slyšet a vidět, aby byla brána v úvahu jejich expertíza a aby jejich názory více ovlivňovaly dění ve firmách i ve společnosti„, upřesňuje prezidentka pořádající organizace Lenka Šťastná a pokračuje v představování programu letošní Konference Equal Pay Day 2021, která bude probíhat celý týden,

26.března – 1. dubna 2021

Naše konference je akce plná příběhů a zajímavých vystoupení, je plná energie, inspirace a velkého sdílení. Ženy i muži vystupují velmi otevřeně a chtějí se podělit o svoje znalosti, dovednosti a předat svoje zkušenosti. Je to prostor, kde se ženy mohou opřít nejen o sebe navzájem, ale jsou podporovány i názory moderních mužů.

Ženy jsou často při svých vystoupeních ve firmách i v médiích přerušovány, přehlíženy, méně respektovány a jejich názory často nedostávají  potřebnou váhu. Příliš často odcházejí s nepříjemným pocitem, že to byla jejich chyba. Možná se nevyjádřily dost logicky, možná nebyla řeč dobře strukturovaná, možná neměly dostatek odborných znalostí?

Jak tomu čelit? Velkou inspirací je víceprezidentka USA, Kamala Harrisová, která během televizní debaty byla často přerušována – zvedla ruku, podívala se přímo do kamery a řekla MLUVÍM.

Žádná nevraživost, žádná omluva, žádné ustupování. „MLUVÍM“ jednoduše, přímo, čistě.“

Kdo promluví letos na konferenci?

Taťána Gregor Brzobohatá – předsedkyně správní rady nadace Krása pomoci, Antonia Burell – Owner Antonia Burrell Holistic Skincare UK, Daniela Hlaváčková – Market Head of MARS (SK), Ekaterine Maisuradze – President BPW Georgia, Georgia and Asia-Africa chamber of commerce, Silvia Majeská – programová ředitelka TV Nova (SK), Mounia El Hilali Acherkouk Yakhlef – CEO & CSO IKEA ČR, HU, SK, Edita Szabóová – General Manager Mary Kay, CZ & SK, Danuše Nerudová – rektorka Mendelovy Univerzity Brno a členka poradního sboru Ústředního krizového štábu, Gabriela Bechynská – Corporate & Government Affairs Manager CZ/SK & HU Mondelez, Erik Black – Kulturní atašé, U.S. Embassy Prague, Lenka Šťastná – zakladatelka Equal Pay Day CR a prezidentka BPWCR, Claudia Pirani – prezidentka BPW Brazílie, Charlie Greenberg – flow Assistant s.r.o., Markéta Greenberg – HR flow Assistant s.r.o. Jana Hojdová – Režisérka a kameramanka v Bridge Films, Viktor Kostický – Konzultant a tréner Obchodu a Leadershipu, SK, Erika Luzsicza – Founder at AXOCOM Media Business Servicing, Jana Patková – Division HR Director ITW, Christina Sharkey – poradkyně pro obchodní záležitosti, U.S. Embassy Prague, Tereza Zavadilová – exšéfredaktorka E15, Veronique Goy Veenhuys – zakladatelka a ředitelka Equal Salary Foundation Switzerland, Flavia Gomes Aragao – Global VP International Logistics at Anheuser-Busch InBev

Speaker, Freelance novinářka

Tereza Zavadilová

Speaker, Zakladatelka a předsedkyně SR nadace Krása Pomoci

Taťána Gregor Brzobohatá

Speaker, Global International Supply Chain Head at AB InBev

Flavia Gomes Aragao

Speaker, MARS, Market Head - Slovakia

Daniela Hlaváčková

Speaker, President of BPW Georgia

Ekaterine Maisuradze

Speaker, Corporate & Government Affairs Manager CZ/SK & Hungary, Mondelez Czech Republic

Gabriela Bechynská

Moderátor, RedButton

Jan Mašek

Speaker, CEO & Founder of WIN

Kristin Engvig

Managing Director Ithaca Coaching.Mothers as Leaders

Steliana van de Rijt-Economu

Speaker, Commercial Counselor U.S. Embassy Prague

Christina Sharkey

Speaker, Founder of Fondation EQUAL-SALARY

Véronique Goy Veenhuys

Speaker, Founder AXOCOM s.r.o.

Erika Luzsicza

Speaker, konzultant leadershipu a obchodu

Viktor Kostický

Speaker, režisérka a kameramanka Bridge Films

Jana Hojdová

Speaker, producentka HN Film

Nela Schlaichertová

Speaker, HR Flow Assistent s.r.o.

Markéta Greenberg

Vodícím prvkem letošní konference jsou WOMEN EMPOWERMENT PRINCIPLES

principy, které bychom rády představily.
Principy, které si svou jednoduchostí říkají o to být využity.

1

FÉR POSTAVENÍ

2

FÉR ZACHÁZENÍ

3

FÉR ODMĚNA

1

FÉR KOMUNIKACE

2

FÉR PREZENTACE

3

FÉR SPOLUPRÁCE

1

FÉR VZDĚLÁVÁNÍ

2

FÉR PŘÍSTUP K ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

3

FÉR ZASTOUPENÍ