Představte se prosím v 5 větách

Jsem velký nadšenec, ráda se v práci bavím, překážky beru jako výzvy a jsem opravdu hrdá na týmy, které jsem doposud vybudovala a buduji.

Více než 13 let se pohybuji v oblasti HR. Vyzkoušela jsem různé HR pozice v mezinárodních firmách.

Ráda v lidech hledám potenciál a ten se snažím dobře ohodnotit. To mě vedlo i na cestě do Edenredu na pozici manažerky benefitního systému Cafeteria.

Anna Knotková

Head of Cafeteria Edenred CZ s.r.o.

„Kdo nehoří sám, nemůže zapalovat ostatní.“

⊕ Pátek 29.3.2019

Koupit vstupenku

Jak pohlížíte na ústřední téma konference FIREMNÍ KULTURA? 

Firemní kulturu nenalinkuje management, tu žijí lidé. Je zásadní, aby lidem nebyly lhostejné hodnoty firmy, aby se s nimi ztotožnili a žili je. Měli bychom vědět, co lidi zajímá, dávat jim podněty, prostor a ukazovat, jaké jsou trendy. Je pro mě důležité, aby firemní kultura nebyla pouze o věcech a aktivitách, které se dají medializovat, ale aby byla opravdu pro lidi.

Jakou myšlenku vyšlete ze svého vystoupení a proč?

Každý den se do práce těším. Zní to jako klišé, ale několik posledních let se mi to opravdu daří. Je to díky lidem, se kterými spolupracuji a kterými se v práci obklopuji. Pohybuji se v prostředí, kde jsme si všichni rovni a podporujeme se. Mám štěstí na zaměstnavatele a firemní kulturu. Jsem ráda, že mohu říkat své myšlenky nahlas a prosazovat si je.

Co si z konference chcete odnést?

Inspiraci a zážitek.