2021: #počítejtesnámi 

12. rok tradiční konference | 2. ročník na online platformě
7 dní motivace a inspirace |  918 aktivních účastnic a účastníků
52 externích mediálních výstupů kampaně | 6 měsíční kampaň
39 speakerů konference | 60 mentorek

Equal Pay Day se stal prostorem, ve kterém je hlas žen silně slyšet.
Diskutujeme o tématech, která se jinde těžko otevírají.

1.4. 2021 TZ: Vzájemná podpora jako klíč ke změně.

Česká republika má pátý nejvyšší rozdíl v platech mužů a žen v EU ve výši 18,9 % oproti unijnímu průměru 14,1 %. Příčiny, důsledky a nástroje pro narovnání komunikujeme odborně se systémovým projektem 22 % K ROVNOSTI.

Publicita 12. ročníku vykazuje přes 52 externích mediálních výstupů v 6 měsíční kampani. Hlavní mediální partner TV Nova pozval 6 hostů do Snídaně s Novou a publikoval 4 články na tn.cz. Celková hodnota komunikace EPD podle mediaplánu na rok 2020 byla vyčíslena agenturou Wunderman Thompson na 3,5 milionu Kč » Pro média

Děkujeme partnerům a mediálním partnerům za podporu 12. ročníku.  

Rovnost není o soutěži, ale o vzájemné spolupráci.

“Přesvědčení, že dítě do tří let musí být 24 hodin denně s matkou, odsuzuje každou vzdělanou ženu k tomu, že se nemůže vrátit do stejné pozice jako před tím, než byla matkou. Nová generace by měla mít kulturu, která přátelství a spolupráci bude klást výš než romantickou lásku.”

Magdalena Vašáryová

“Každá žena, která se dostane do vysoké pozice, by se měla snažit vytvářet podmínky pro další ženy, aby se jim to také mohlo podařit a musí být inspirací pro ostatní.”

Danuše NerudováSpolečenské stereotypy nejde bořit silou. Každá žena, která se dostane do funkce, musí být inspirací.

“Every single person can ask for what they need. Ask what you want, don´t wait and negotiate about it. It is man's responsibility to promote women.”

Jackie Brock DoyleEqual pay is a right, not a luxury.

“The leader's task is to create an environment in which we can say what we want.”

Flavia Gomez AragaoExample of leadership, bringing value to the company on results and people development.
Program konference 2021
Katalog EPD 2021
VIDEOZÁZNAMY 2021

Děkujeme účastnicím za společné zážitky a nasdílené zkušenosti        

Čas účastnic věnovaný EPD byl časem věnovaným osobnímu rozvoji každé z nás. 7 dní nabídlo koncentrované studium, zkušenosti a energii. Citujeme účastnice: “Za hodinu se člověk naučí jako za celý týden na školení.” Tak pojďme společně tvořit naší budoucnost….

Kampaň i akci tvoří veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR z.s. (BPWCR), jejíž celoroční projekty medializují téma rovného postavení žen ve společnosti a představují veřejnosti ženy-expertky jako stále chybějící ženské vzory. Mentoringové aktivity pak zapojují účastnice, facilitátorky, koordinátorky, mentorky i #dobroholky a posouvají ženy daleko z komfortní zóny, kde se učí v rámci celoživotního vzdělávání, podporují se a motivují k dalším aktivitám. Pokud se chcete i Vy zapojit, staňte se členkou osobní, nebo firemní. 

Máte nápad na téma, nebo spíkra na příští ročník? Napište nám na bpwcr@bpwcr.cz

Save the date | 8. – 10. dubna 2022 | Pozvánka na 13. ročník Equal Pay Day v ČR