Katalog Equal Pay Day 2021

Neváhejte prolistovat KATALOG EQUAL PAY DAY, který se stal již tradicí celé akce a shrnuje to nejlepší z aktuálního ročníku.

Situace pandemie, která všem mění příležitosti proměnila i podobu katalogu. Nyní v něm můžete listovat online. Časopisové vydání A4, které vystřídalo „kabelkové“ vydání formátu A5 s místem pro Vaše poznámky z mentoringu, je nyní dostupný na webu Equal Pay Day i na listovacím zařízení issuu.

Vaše každoroční inspirace a zopakování témat osobností i jejich poselství je opět tady.

Potkejte se s nimi znovu… a dejte nám vědět, jak se Vám online verze líbí.

Váš tým #BPWCR

PROHLÉDNOUT KATALOG V PDF
LISTOVAT KATALOGEM ONLINE

Letošní 12. ročník mezinárodní konference Equal Pay Day 2021 zcela potvrdil to, co již dlouho vím – že „Když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci.“ Kvůli pandemii COVID-19 a vládním opatřením jsme musely akci, která je pověstná svou atmosférou plnou energie, sdílení a inspirace, přesunout do online formátu – už podruhé. Byla to výzva, kterou jsme se rozhodly přijmout. Upozorňovat na témata týkající rovného odměňování, rovných příležitostí a uplatnění žen, je potřeba v každé době a zejména v krizi.

Smutnou pravdou totiž je, že postavení žen v České republice se v posledních letech spíše zhoršuje a COVID-19 ke zlepšení situace nepřispěl. To je něco, s čím se rozhodně nechceme smířit a místo toho chceme současnou situaci využít k pozitivní změně. Svět se totiž změnil možná víc, než jsme si ochotni v tuto chvíli připustit.

Každá změna je ale výbornou příležitostí nastavit nová pravidla, zamyslet se nad novými šancemi, které nám vzniklá situace nabízí, a pokusit se tvořit svět lepší, svět, ve kterém se bude nám všem lépe žít. Z mého pohledu tedy hlavně svět férovější

Lenka Šťastná, prezidentka pořádající organizace Business & Professional Women CR