Katalog Equal Pay Day 2024

Neváhejte prolistovat KATALOG EQUAL PAY DAY, který shrnuje to nejlepší z aktuálního ročníku.

Právě si prohlížíte online výroční a prezentační materiál mezinárodní konference Equal Pay Day, jehož 15. ročník se odehrál 11. – 12. dubna 2024 v Praze. Celý náš tým věří, že inspirace a příběhy 100+ letošních vystupujících osobností, Vás bude posouvat a motivovat po celý rok.

Vaše každoroční inspirace a zopakování témat osobností i jejich poselství je opět tady. Potkejte se s nimi znovu… a dejte nám vědět, jak se Vám online verze líbí. Váš tým #BPWCR

Lenka Šťastná, prezidentka pořádající organizace Business & Professional Women CR 

Stáhnout katalog v PDF
LISTOVAT KATALOGEM ONLINE

“Společnost se na muže a ženy nedělí, společnost se z nich skládá”

Tuto větu si opakujeme při práci na každém dalším ročníku. Letošním tématem Equal Pay Day je PŘÍLEŽITOST.

Konference Equal Pay Day přiváží do České republiky bohatství mezinárodních zkušeností a myšlenek. V tomto roce se zaměříme na sdílení těchto perspektiv, abychom obohatili naše diskuse nejen o férovém odměňování, ale i o rovných příležitostech pro všechny. Cílem je inspirovat k akci, vzdělávat a podněcovat k změnám, které povedou k větší rovnosti v pracovním prostředí a společnosti jako celku.

Děkujeme vám za vaši nepřetržitou podporu a závazek k rovnosti. Společně můžeme pokračovat ve stavbě silnější, rovnější a spravedlivější společnosti pro nás všechny.

Děkuji našim partnerům, bez kterých bychom tuto akci nemohly uspořádat.