Generální partner konference

Hlavní mediální partner

Ve Skupině Nova si velmi ceníme rozmanitosti a inkluzivity, což jsou klíčové pilíře naší firemní kultury a strategie. Jako zaměstnavatel se zavazujeme k vytváření pracovního prostředí, kde je každý zaměstnanec ceněn, respektován a má možnost plně rozvíjet své profesní i osobní schopnosti. Pro podporu těchto hodnot jsme zavedli řadu iniciativ a programů. Ty zahrnují školení, konference a vzdělávací programy pro zaměstnance. Již několik let jsme mediálními partnery Equal Pay Day, nebo jsme součástí mentoringového vzdělávacího programu Business & Professional Women.

Partneři akce

The Central European Initiative (CEI) is a regional intergovernmental forum established in 1989, following the fall of the Berlin wall. It gathers 17 Member States in Central, Eastern and South-Eastern Europe.

It supports a united Europe with shared values embracing all countries, regions, peoples and citizens; and fosters the strengthening of capacities of its Member States towards good governance, rule of law and sustainable economic development for stability, social cohesion, environmental sustainability, security and prosperity.

Mars je rodinná firma s více než stoletou historií. Nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších. Společnost se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®. Kanceláře společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. Mars se zaměřuje na angažovanost a motivaci svých spolupracovníků, jak firma nazývá své zaměstnance, a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich.

Marsu záleží na diverzitě a v rámci této oblasti se mimo jiné soustředí i na odstraňování možných bariér pro ženy na jejich kariérní cestě do top managementu firmy. Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, ve střední Evropě máme více než 45% žen ve vyšších manažerských pozicích.

Jsme největší kreativní a technologická mezinárodní agentura u nás, která vznikla spojením agentur Wunderman Thompson a VMLY&R. Děláme kreativu světové úrovně – dokazuje to šestatřicet sošek lvů z prestižního festivalu v Cannes v naší vitríně. Víme ale, že stavět dlouhodobý úspěch značek jen na kreativě nestačí. Proto u nás propojujeme budování značek se zákaznickou zkušeností a obchodními řešeními.
Využíváme k tomu kombinaci různých expertiz, od klasické reklamy přes digitální komunikaci, data, marketingové technologie, zákaznické programy až po aktivace a sportovní marketing. Pražský tým agentury tvoří téměř 500 talentů. Mezi naše klienty patří například společnosti Česká spořitelna, Kaufland, Dr. Max nebo innogy. Součástí pražské pobočky je i tým, který pracuje pro globální klienty jako Ford, Microsoft či GSK.
Už přes deset let také rozvíjíme vlastní projekt – rodinný běžecký seriál RunTour, který je dnes v běžecké komunitě fenoménem. To, co umíme nejlépe, rádi propůjčujeme i na dobrou věc. Pravidelně spolupracujeme pro bono s neziskovou organizací Člověk v tísni, prostřednictvím RunTour podporujeme Nadaci Leontinka a pro Český paralympijský výbor aktuálně připravujeme komunikační kampaň na paraolympiádu v Paříži.

GasNet provozuje největší plynárenskou distribuční soustavu v České republice. Jako lídr energetické transformace připravuje Česko na obnovitelné plyny: vodík a biometan. „Diverzita zkušeností a názorů nám dává energii na cestě k udržitelnému plynárenství. Jsme bezpečným místem, kde je vítán každý profesionál,“ deklaruje společnost GasNet, která se roku 2022 jako první v České energetice stala signatářem Women’s Empowerment Principles (WEPs). Loni obdržela prestižní titul Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou 2023. Ten získávají nejlepší firmy na základě hodnocení od zaměstnanců na Atmoskopu.
GasNet se systematicky rozvíjí podle profesionálně řízené ESG strategie. Snažení GasNetu se dlouhodobě promítá do nezávislého ESG ratingu, který firma každoročně získává od mezinárodní agentury Sustainalytics. Ta zařadila GasNet mezi společnosti s vysokou úrovní řízení ESG. V porovnání s dalšími 95 plynárenskými společnostmi byl GasNet v roce 2023 vyhodnocen jako celosvětově 3. nejlepší.

Mediální partneři

Podporují nás

Hospitality Heroes

Network partneři

Asociace udržitelného podnikání je platforma pro firemní udržitelnost. Rozumíme výzvám ESG, víme, jak zapojit principy udržitelnosti do každodenního fungování firmy a jak díky nim posouvat byznys.