Představte se prosím v 5 větách

Ve společnosti Mondelez, dříve Kraft Foods, pracuji přes dvacet let. Dá se tedy říci, že jsem „držák“, který se jen tak nevzdává a prošlapává si cestičku ke svému cíli.

Mám ráda výzvy i každodenní kontakt s kolegy, se kterými tvoříme skvělý tým. A miluju čokoládu a sušenky.

Mondelez je prostě můj osud. 🙂

Ivana Tůmová

Generální ředitelka společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o. pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko

„Smích je jako zbraň. Když jím umíte vládnout, dokáže odzbrojit.“

⊕ Pátek 29.3.2019

Koupit vstupenku

Jak pohlížíte na ústřední téma konference FIREMNÍ KULTURA? 

Firemní kultura je pro mě jako výraz ve tváři, podle nějž poznáte, jak je daný člověk nebo v tomto případě firma naladěna, jakou tvář ukazuje navenek a jak chce být vnímána. Důležité je, aby tento vnější odraz souzněl i s vnitřním nastavením. Jen tak může celek působit kompaktně a důvěryhodně.

Co si z konference chcete odnést?

Těším na sdílení zkušeností z jiných oblastí podnikání a inovativní přístupy, které by mohly být podnětem pro naši společnost. A těším se o to více, protože tato konference je organizována ženami pro ženy, a jsem přesvědčena, že právě my ženy umíme nejen v oblasti firemní kultury přicházet s neobvyklými a funkčními nápady.

Jakou myšlenku vyšlete ze svého vystoupení a proč?

Že i ve firmě s tisícovkami zaměstnanců lze vytvořit přátelské a inspirativní prostředí. Sama jsem toho důkazem. Ve společnosti, kde bych se necítila dobře, bych nezůstala téměř čtvrt století. A zároveň ráda ukážu, že rovnosti mezi pohlavími ve vedení firmy lze dosáhnout.