Představte se prosím v 5 větách

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, již v průběhu studia jsem se ale zamilovala do medicíny a zdravotnictví obecně, což vedlo k tomu, že se práce v této oblasti stala mou celoživotní vášní.

Jsem optimistka, nerada něco vzdávám, mám ráda výzvy a lidi, kteří mají jiskru v oku a nadšení pro věc. A mám štěstí, že jsem to všechno našla v Synlabu.

Kateřina Bílly Danyšová

Generální ředitelka ČR a SR, synlab czech s.r.o.

„Neboj se a zkus to…“

⊕ Pátek 29.3.2019

Koupit vstupenku

Jak pohlížíte na ústřední téma konference FIREMNÍ KULTURA? 

Dobrá a zdravá firemní kultura je podle mého názoru jedním z předpokladů úspěšné firmy. Jsem zastáncem otevřené komunikace napříč celou firmou a velký důraz kladu na sdílení informací, zkušeností, nebojím se emocí. Vítám nové nápady i za cenu, že občas uděláme chybu, která nás ale v závěru posune dál. Svoboda je základ, ale i ona má své hranice a pravidla, která nemusí vyhovovat všem.

Jakou myšlenku vyšlete ze svého vystoupení a proč?

Nejdůležitější je být sama sebou a nebát se. Ženy obecně mají tendenci se zbytečně podceňovat. Pokud chcete něco dokázat, tak tomu musíte věřit a nesmíte to vzdát při prvním neúspěchu. A když do toho dáte ještě kus svého srdce, uvěří tomu i ostatní a pomohou vám. I když se vám na začátku mohlo zdát, že je to nemožné.

Co si z konference chcete odnést?

Inspiraci, nové nápady, ráda se dozvím o zkušenostech, které mají jiní, o věcech, kterým na začátku třeba nikdo nevěřil a pak měly velký úspěch.