Alice Pavlů

nezávislá National Sales Director, MARY KAY

Rezervovat mentoring / od 28.2.2019

Téma speed mentoringu

Práce sama na sobě jako jistá cesta k úspěchu a rovnováze

Jak se rozvíjet, jak si srovnat priority a rozvíjet své vnitřní štěstí.

Rovnováha a štěstí je stále cílem a tématem mnoha lidí. Budeme pracovat s vlastním vědomím a s tím jak si správně nastavit své priority tak, abychom v životě měli všechno, tak, jak potřebujeme. Navedu vás jak rozvinout talenty, posílit víru a začít být sama sebou.

Moje rada účastnicím

Změň vše, co můžeš změnit hned a co změnit nelze, na to se začni dívat jinak!

Co byste popřála akci k 10. výročí?

Mnoho dalších let a ročníků, na kterých bude moci podporovat ženy v nalezení jejich hodnoty! Mnoho nadhledu, respektu a tolerance!

Něco o mně

Před 20 lety jsem začala podnikat jako matka 8měsíčního syna a do pěti let jsem rozvinula nejen své podnikání, ale i rodinu. A s 3 malými dětmi jsem musela hledat tu správnou cestu. Až když jsem pochopila význam priorit a osobnostního rozvoje, tak jsem dokázala vše zvládnout a stále se těším z toho, kým se díky své práci mohu ještě stát. Důležité pro mne nejsou úspěchy, ale kým se mohu díky své práci na sobě stát a jak mohu pomoci ostatním ženám najít tento typ rovnováhy ve svém životě.

Věřím, že ženy mají podporovat a inspirovat další ženy okolo sebe. Důvodem, proč jsem začala dělat svoji práci, bylo zvýšit sebevědomí ženám v naší zemi, a proto jsem se rozhodla i pro účast na této výjimečné akci.