Představte se prosím v 5 větách

Jsem velký workoholik se smyslem pro perfektnost a profesionalitu. Mám ráda život, jeho zajímavé a náročné výzvy, jeho možnosti komunikace se světem.  Možnosti spolupracovat s mnoha firmami v průmyslovém designu a využívat  tak mého vzdělání ve dvou oborech, oděvním výtvarnictví a sklářství.  Možnosti potkávat zajímavé lidi, nejnáročnější klienty a dostat se do exotických destinací.
K mým vlastnostem patří otevřenost, spontánnost, pozitivní myšlení. Mým klíčem k úspěchu je rychle reflektovat na požadavky doby, umět přistupovat k věcem nekonvenčně, nápaditě a inovovat. Mým cílem je posouvat hranice představivosti.

Blanka Matragi

Majitelka a kreativní ředitelka Matragi design s.r.o.

„Mysli a chovej se nekonvenčně.“

⊕ Pátek 29.3.2019

Koupit vstupenku

Jak pohlížíte na ústřední téma konference FIREMNÍ KULTURA? 

Kulturu vytváří a ovlivňuje vedení společnosti. Vzájemná podpora a spolupráce kolektivu je její nutnost. Motivovat  kolektiv je pro mě  jeden z úspěšných faktorů úspěchu. Firma je kolektiv ve kterém by se mělo usilovat o inovace, které dají produktům nový rozměr, tím pádem i hodnoty. Společná strategie, komunikace a myšlení jsou nezbytnou součástí úspěchu a umět přistupovat k novátorství s velkým respektem k tradicím a propojit staré, osvědčené s tím novým.

Co si z konference chcete odnést?

Inspiraci, nové kontakty a impulzy.

Těším se na setkání a poznání zajímavých žen v ČR, na jejich názory a zkušenosti.

Jakou myšlenku vyšlete ze svého vystoupení a proč?

INOVACE, NÁPAD, KREATIVITA je to, co se dneska cení.
Toto téma je mým klíčovým aspektem k úspěchu. Chtěla bych se podělit o mé zkušenosti z mé 40 leté kariéře ve spojení a reakcemi se světem, s různými výzvami, které mne samotnou posunuly a daly prostor k rozvíjení se v  mé kreativitě. Chtěla bych ukázat, jak důležité je podporovat řemesla a tradice a umět je rozvíjet. Ráda představím a podělím se na ukázkách mé tvorby vývoj a posun v módních trendech. Chci se podělit o radost z tvoření a objevování  nových možností, nejen v módní branži. Těším se na setkání a reakce. Přála bych si, abych tímto setkáním obohatila a inspirovala ženy v nalezení jejich sebevědomí, sebedůvěře, osobním a profesním rozvoji.