Představte se prosím v 5 větách

Když se ohlédnu za 20 lety mých zkušeností ze světa financí, vidím přední investiční banku a makléřskou společnost Wood & Company. Za 5 let jsem se stala spolumajitelkou banky a zároveň ředitelkou divize pro obchod s cennými papíry.
Dostali jsme se na 11 zahraničních trhů ve Střední a Východní Evropě a otevřeli jsme kancelář firmy v Londýně.
Zavedla jsem přístup k elektronickému obchodování v Praze, Varšavě, Budapešti, Vídni, Frankfurtu, Bukurešti, Istanbulu a Dubaji, mám také zkušenosti s tvorbou IT a back office strategie, finančním reportingem a řízením rizik.
Když se podívám do budoucnosti, s Espira Investments bychom chtěli podpořit malé a střední firmy v Čechách i na Slovensku, kterým otevíráme cestu do „velkého světa“.

Andrea Ferancová Bartoňová

Zakládající partnerka a předsedkyně představenstva ESPIRA Investments

„Žena ve vedení může o polovinu zvýšit ziskovost“

⊕ Pátek 29.3.2019

Koupit vstupenku

Jak pohlížíte na ústřední téma konference FIREMNÍ KULTURA? 

Firemní kultura možná není na první pohled vidět, dá se těžko popsat, ale může skoro za všechno. Může za výjimečnost firmy, je přidanou hodnotou, kterou dává firma světu.
Když její křehkou rovnováhu narušíte a ona se vychýlí nesprávným směrem, může znamenat i pád a konec celé firmy.

Jakou myšlenku vyšlete ze svého vystoupení a proč?

Zdá se mi, že svět se točí rychleji, než kdykoliv předtím. Mění se nám doslova pod rukama.  Vidím v tom ohromnou a skvělou příležitost. Jsem přesvědčená, že si dnes ani  neumíme představit práci, kterou budou jednou dělat naše děti. (A právě kvůli nim chceme v Espira Investments podporovat původní české firmy. Chtěla bych, aby naše děti mohly pracovat na českých myšlenkách a rozvíjet české firmy.)

Co si z konference chcete odnést?

Ráda bych se něco nového dozvěděla, něco zajímavého naučila a našla další inspiraci pro svůj osobní i profesní život.