Blanka Matragi

Majitelka a kreativní ředitelka Matragi design s.r.o.

Rezervovat mentoring / od 28.2.2019

Téma speed mentoringu

INOVACE, NÁPAD a KREATIVITA je to, co se dneska cení

Vybrala jsem si toto téma, které je mým klíčovým aspektem k úspěchu. Chtěla bych se podělit o mé zkušenosti z mé 40 leté kariéře ve spojení a reakcemi se světem, s různými výzvami, které mne samotnou posunuly a daly prostor k rozvíjení se v  mé kreativitě. Chtěla bych ukázat, jak důležité je podporovat řemesla a tradice a umět je rozvíjet. Ráda představím a podělím se na ukázkách mé tvorby vývoj a posun v módních trendech. Chci se podělit o radost z tvoření a objevování  nových možností, nejen v módní branži. Těším se na setkání a reakce. Přála bych si, abych tímto setkáním obohatila a inspirovala ženy v nalezení jejich sebevědomí, sebedůvěře, osobním a profesním rozvoji.

Moje rada účastnicím

Nečekej na budoucnost – tvoř  ji!

Mysli a chovej se nekonvenčně!

Co byste popřála akci k 10. výročí?

Přeji jí, ať je stále více plná zajímavých, inspirativních setkání a diskusí, které povedou k dalším pozitivním změnám.

Něco o mně

Jsem velký workoholik se smyslem pro perfektnost a profesionalitu. Mám ráda život, jeho zajímavé a náročné výzvy, jeho možnosti komunikace se světem. Možnosti spolupracovat s mnoha firmami v průmyslovém designu a využívat tak mého vzdělání ve dvou oborech, oděvního výtvarnictví a sklářství. Možnosti potkávat zajímavé lidi, nejnáročnější klienty, dostat se do exotických prostředí. O tom všem jsem napsala dvě knihy a nyní vyšla moje nová multimediální E-kniha.

K mým vlastnostem patří otevřenost, spontánnost, pozitivní myšlení. Mým klíčem k úspěchu je rychle reflektovat na požadavky doby, umět přistupovat k věcem nekonvenčně, nápaditě a inovovat. Mým cílem je posouvat hranice představivosti.

Velice si vážím mnoha ocenění, které jsem obdržela např. : Významná žena ve světe, cena Františka Kupky, Evropská cena za umění, Lady Pro, cena Salvadora Dalího.