Představte se prosím v 5 větách

V roce 2010 jsem založila BPWCR jako součást nejvlivnější ženské organizace na světě Business & Professional Women International, jejímž cílem je podpora žen v jejich ekonomické nezávislosti – hlavními metodami jsou mentoring, networking, vzdělávání.
Od téhož roku pořádám konferenci Equal Pay Day , na kterou se každoročně registruje více než 1500 žen. Již v roce 2010 jsem vymyslela jsem tzv. speed mentoring – rychlé efektivní předávání zkušeností u kulatých stolů v časově omezeném úseku. Tuto metodu předávám i jiným, nejen neziskovým organizacím. Organizace se stala partnerem v několika zahraničních projektech,realizuje řadu vlastních projektů i pravidelných aktivit.

Lenka Šťastná

Prezidentka Business & Professional Women CR, z.s. a zakladatelka konference Equal Pay Day ČR

„Společnost se na muže a ženy nedělí, společnost se z nich skládá“

Koupit vstupenku

Po mnoha letech práce v manažerských pozicích v bankovnictví a v orgánech velkých společností se snažím využít svoje znalosti a zkušenosti k podpoře žen a dívek v jejich osobním a profesionálním rozvoji.

Mám ráda lidi, baví mě setkávat se s nimi a učit se od nich – každá osoba je jedinečná a to mě nepřestává fascinovat.

Co byste chtěla vzkázat účastníkům a účastnicím konference?

Všechny víme, že máme obrovský potenciál naplňovat různé životní role tak, aby nám přinášely uspokojení. To, co nám někdy brání, je nedostatek sebedůvěry nebo odvahy je realizovat. Budu ráda, pokud během dvou dnů letošní konference najdete inspiraci v příbězích našich osobností, pokud vám jejich názory pomohou.

Přijďte hledat odpovědi na otázky, které možná nemáte komu položit.