mentoringvšechny aktuality

Mentorky v Mary Kay. Nahlédněte do zákulisí

Včerejší setkání mentorek v Mary Kay se opravdu vydařilo. Nejenže nás čekalo příjemné neformální prostředí zasedačky v Mary Kay na Praze 5, ale také drobné občerstvení a 2 úžasné dámy, které nás během setkání líčily a radily co s pletí a jak se díky kosmetice cítit lépe.

Na začátek nás uvítala Alice Pavlů, která rovněž bude mentorkou a nedávno jsme její medailonek zařadily do Vašeho výběru. Alice již dlouho pracuje sama na sebe a tak Vám u kulatého stolu prozradí spoustu triků co a jak. Nabízí v tuto chvíli jen jeden čas a to od 13 hodin, takže se neváhejte registrovat!

Spoustu tajných triků jak správně vést kulatý stůl nasdílela Lenka Švecová a hbitě ji doplňovala Lenka Zelingrová a Cristina Muntean, které mají obě zkušenosti i z minulých ročníků. Obě dvě se shodují, že mentoring je pro ně obrovským přínosem od Vás. „Vloni jsem se toho hodně naučila, letos chci vytunit hodiny na další level!“ slibuje Cristina. Lenka Zelingrová s námi bude letos oslavovat – je s EPD celých 10 let !

Velmi usměvavá slovenská Talent development managerka z IKEAEliška Novotná, byla interně pochválena za to, jak skvěle dokáže uřídit svůj tým na dálku a stále je inspiruje. Pracuje totiž částečně z domova. A tak za odměnu dostala příležitost podělit se o své zkušenosti s Vámi na Mentoring Day. Ona ale dennodenně pracuje s dynamikou týmu, takže to zvládne na jedničku. Vy budete u toho?

Mezi nové ženy, které budou letos předávat své zkušenosti patří i Pavlína Moudrá a Ida Ročňáková. Nenechte se ale mýlit, že jsou neznámé. Ida je velmi otevřená a komunikativní. Jako HR ředitelka společnosti Schneider Electric ví jak pracovat se změnami a umí je proměnit ve svůj prospěch. Pavlína má také zkušenosti z HR, věnuje se „mindsetu“ a ví, jak lidi nastartovat k růstu. Jak to dělá? Zjistíte u jejího kulatého stolu.

Konečně jsme poznaly tvář známého hlasu z Hit rádia City, Ivu Leckou! Chcete také vědět jak vypadá v reálu? U jejího stolu se bude probírat ženské sebevědomí.

Nenechat ujít byste si neměly ani setkání s Evou Svobodovou, generální ředitelkou Asociace malých a středních podniků (AMSP). Věří, že nic na světě není zadarmo a jejím tématem bude jak jinak, než podnikání. Předání rodinného podniku nemusí být nejtěžší věc na světě a nemusí vlastně ani přijít do rukou dětem. Jak se na to díváte vy? Přijďte si popovídat na toto zajímavé téma a rozvinout své plány do budoucna. Co s tím, co jste vytvořila?

Zkrátka skvěle jsme se sladily jako jeden tým a nyní už přesně víme, že energie na EPD bude opět tak úžasná, jako v letech předchozích. Pokud stále potřebujete přesvědčit, podívejte se na živé vysílání mentorky Martiny Brandové, která prozradila úplně všechno. Na mentoring si připravila 4 rychlé a účinné principy, jak násobit své finance.

No prostě vězte, že nás čeká NEJLEPŠÍ SOBOTA V ROCE a u toho byste opravdu neměly chybět.