všechny aktuality

O pauzách zaplujte mezi stánky a osvěžte svůj vzhled, chuť i mysl

Vedle nabitého programu, ať již čtvrteční konference nebo pátečního mentoringu, je potřeba v klidu utřídit myšlenky a takzvaně dobít baterie. Takové chvilky nabízí o přestávkách návštěva našich partnerů.

Pitný režim

Nezapomínejte během dne na pravidelný pitný režim! Sílu kvalitního čaje okusíte u stánku Ahmad Tea nebo v čajovém koutku od Čajovny Napajedlo . Nápojová ambulance s r.o. vás nakopne kofeinem, preferujete cappuccino nebo silnější espresso? Vše se zde točí kolem kávy!

Bylo čaje a kávy dost? Schlaďte své myšlenky vychlazeným Asahi beer. Asahi je japonské pivo s výrazně hořkou chutí. Jedná se velmi suché pivo, v jehož složení najdeme mimo jiné i rýži.

A to nejlepší nakonec, rozhodně neopouštějte konferenci před koncem! Čeká vás totiž after drink sklenička prosecca od PIKI Prosecco! Stylový závěr dne, co říkáte?

Něco na zub

Dodejte svému tělu potřebnou bílkovinu! Na stánku Danone ochutnáte osvěžující produkty značky Alpro, která nabízí širokou škálu rostlinných potravin a nápojů a také podporuje udržitelné postupy.

Máte mlsný jazýček? A jste zastáncem tradičních receptur, ruční výroby a kvalitních ingrediencí? Nakoukněte ke stánku cukrárny u Ollies a poblázněte své chuťové pohárky…

Nechte se inspirovat! Stravujete se v kantýně? Pomysleli jste na to, že se dá jíst chytře? EAT SMART by Perfect přináší R/EVOLUČNÍ řešení firemního stravování. Je chytrou investicí a výraznou úsporou nákladů na provoz. Jedna SMART aplikace, jedna zásuvka, jedna lednice. Mezi hlavní benefity patří: kvalitní jídlo dostupné kdykoliv, široká nabídka čerstvého jídel od Cibule Bistro, minimální náklady na provoz a investici nebo snadné ovládání přes APP.

I zevnějšek potřebuje péči

Síť drogerií Rossmann zná každý, nabízí široký sortiment kvalitního zboží za skvělé ceny. O novinkách se můžete informovat na stánku a třeba bude i vzoreček…

Méně známou značkou může pro vás být Reclar. Tato značka pochází z Koreji a nabízí domácí péči na profesionální úrovni a to pro všechny typy pleti. Vyzkoušejte i vy!

Co takhle spojit tradice indického léčitelství s nejnovějšími vědeckými poznatky? Značka prémiové kosmetiky Pestle & Mortar tato kritéria naprosto přesně splňuje!  Produkty podporují přirozenou krásu pleti a těla a usnadňují každodenní péči o pleť.

Podporujete raději lokální firmy a produkty? To pravé pro vás bude MOiA Elixirs®, česká značka wellbeingu. Zdůrazňuje moudrost přírody a využívá léčivé látky pro podporu správné funkce buněk a organismu. Produkty jsou účinné a inovativní, vyráběné s použitím CBD, prémiových aktivních látek a minerálů z Karlových Varů. Kosmetika je navržena s maximální péčí a přesností, s důrazem na kvalitu a čistotu ingrediencí.

A když budete mít pleť krásně ošetřenou, zahalte se do unikátního plédu české módní značky, my.pled. Preferujete eleganci s příběhem? V každém kousku najdete volnost a eleganci, kde se nadčasový design snoubí s univerzálním použitím. V kolekcích najdete unikátní a stylové plédy, ponča, oblečení a doplňky pro každý den a každou příležitost.

Work life balance?

Pro maminky s dětmi je tu nová inspirace vzdělávání. Máte děti ve věku od miminek po předškoláky? Chcete rozvíjet potenciál svých dětí moudře a inovativně? Poznejte nově vznikající franchisový koncept předškolního vzdělávání dětí, Dětská akademie PlayWisely®.

Psychologie je nezbytná pro pochopení nejrůznějších problémů. Zastavte se u stánku Iva Moravcová, IQI a QC Group. PhDr. et Mgr. Iva MORAVCOVÁ, která je psycholožkou se specializacemi na psychologii práce, klinickou psychologii a psychologii dopravy, kterým se věnuje přes 25 let svojí praxe. Představí vám modely dle mezinárodní ISO normy pro duševní zdraví.

Více do detailu proberete vaše palčivé téma v koučovací zóně. Přijďte do Koučink zóny a vyčistěte si hlavu. Nastartujte dobrou náladu a cestu vpřed. K dispozici Vám bude až osm koučovacích stolků a registrovat se můžete přímo na místě.

Myslete na budoucnost!

Zajímavé informace se dovíte na stánku portálu Platy.cz. Ať už jste na straně zaměstnance či zaměstnavatele, můžete zde najít cenné informace k tomu, jak zjistit svou hodnotu na trhu nebo naopak jak nastavit správně platy.

Chystáte se investovat? BH Securities a.s. je přední nebankovní obchodník s cennými papíry na českém kapitálovém trhu s působností od roku 1993. Společnost je tvůrcem trhu a pokrývá široké spektrum trhů v ČR, Evropě i USA. Mezi hlavní produkty a služby patří investice prostřednictvím fondů kvalifikovaných investorů, individuální správa majetku a obchodování na kapitálových trzích. Zeptejte se, jak na to!

Jste zastáncem pokroku? Bez nových technologií to už nepůjde. Face up Media se zabývá nejmodernějšími technologiemi a umělou inteligencí. Jsou průkopnickou agenturou, která nabízí komplexní a inovativní marketingová řešení konkurenceschopná ve 21. století. Jsou tu jen pro vás a vaše strategie!

Zasněte se v koutku

Možná nemáte chuť ani na jeden z výše doporučených tipů. Jednoduše si najděte místečko, kde vám bude dobře, kde bude klid a dopřejte si odpočinek. Dobít baterky můžete s časopisem v ruce od společnosti Glanc a Deník. Nebo se vrhněte do Levandulového údolí a zažijte přírodní sílu levandule, aromaterapie a čajového rituálu. Vyzkoušejte produkty pro vitalitu, zdraví a pohodu!