Aktualityvšechny aktuality

Na Equal Pay Day s aplikací Eventee

Chcete mít na Equal Pay Day potřebné informace vždy po ruce? Zjistit na pár kliknutí, kde a kdy začíná zajímavý program, který si nechcete nechat ujít? Aplikace Eventee je jediné řešení.

Doba přeje digitalizaci a my s ní držíme krok. Na 15. ročníku Equal Pay Day díky aplikaci získáte přístup ke všem důležitým informacím a spoustu výhod ke komunikaci přímo ve svém mobilním telefonu. 

PROČ SI STÁHNOUT EVENTEE? 

  1. Vyplňte si profil, ukažte kdo jste a najděte lidi, kteří vás mohou posunout dál.
  2. Sestavte si svůj program.
  3. Registrujte se k mentorkám – zajistěte si své místo až u pěti mentoringových stolů. 
  4. Rezervujte si místo v programu dalších zón.
  5. Pokládejte otázky speakrům / mentorkám a nechte jim zpětnou vazbu.
  6. Naplánujte si networkingové schůzky v rámci konference.

Přidejte se k nám přes QR kód.

Na konferenci můžete využít aplikaci Eventee k mnoha účelům. Začněte tím, že sivyplníte svůj profil. Tím ukážete, kdo jste, a najdete lidi, kteří vám mohou pomoci posunout se dál ve vaší kariéře nebo projektu. Poté si můžete sestavit svůj vlastní program přednášek a aktivit. Aplikace vám pak jednoduše ukáže, kde a kdy máte být, abyste nic nezmeškali. 

Aplikace je také jediný způsob, jak se letos zaregistrovat k mentorkám a zajistit si své pevné místo. Abychom pro vás zajistily maximální kvalitu mentoringu, počet míst u jednoho stolu je omezen, tak se přihlašte co nejdříve. Na každou hodinu (9,11,13,15 či 17h) vybíráte jednu mentorku a jedno téma z 28 možných. Celkem můžete během pátku absolvovat až 5 hodin mentoringu, vybírejte obezřetně, může to být maraton. #BPWCR doporučuje ideálně 3 mentoringy a přestávky využít pro networking a program dalších zón.

Chcete-li si odpočinout a načerpat novou energii, můžete si rezervovat místo v programu dalších zón, jako je například FINdependence zone by RaiffeisenbankWellbeing zóna – Levandulové údolíTeens zóna nebo Koučink zóna. V EXPO zóně můžete prozkoumat nové služby a produkty vystavovatelů, získat kontakty a navázat spolupráci.

Nebojte se klást otázky řečníkům nebo mentorkám a dávat jim zpětnou vazbu. Aplikace vám umožní snadno a rychle komunikovat s těmi, kteří vás zajímají. 

A nakonec, pokud chcete rozšířit svou síť kontaktů, můžete si naplánovat networkingové schůzky přímo v rámci konference. Stačí si vybrat lidi, se kterými chcete mluvit, a aplikace vám pomůže najít vhodný čas a místo pro setkání.

Pozvánku k přihlášení se na Equal Pay Day v Eventee obdržíte po zakoupení vstupenky od 6. března, kdy se spouští registrace k mentoringovým stolům.

 Abychom vám používání aplikace maximálně usnadnily, vytvořily jsme pro vás sérii krátkých videonávodů, které vás provedou jednotlivými kroky od instalace a vytvoření profilu, až po přihlášení k mentoringovým stolům.

Aby vám aplikace pro Equal Pay Day správně fungovala, je nutné registrovat se pod stejným e-mailem, který jste zadali při koupi vstupenek.

Stáhněte si aplikaci Eventee ještě dnes a vstupte s námi do světa Equal Pay Day.