Koučink zóna 2024

v pátek 12. dubna 2024 | 9:00 – 18:00

Přijďte do Koučink zóny a vyčistěte si hlavu. Nastartujte dobrou náladu a cestu vpřed. K dispozici Vám bude až osm koučovacích stolků a registrovat se můžete přímo na místě. Koučovací zóna je zdarma pro účastníky s platnou vstupenkou na Empower Day.

Přijďte a pochopíte, jak se na první pohled liší práce mentora a práce kouče a jak to probíhá. Koučovací zóna pro vás bude otevřena celý den a je potřeba se do ní registrovat na místě. Ochutnejte a vyberte si. Mentoring?? Koučink??

Podporujeme profesionální koučink po celé ČR.

Koučink a Mentoring ruku v ruce

Koučink a Mentoring jsou hojně využívané metody osobního rozvoje. Každá je určena pro jiný čas Vaší kariéry a proto si můžete na jednom místě ochutnat od obou, abyste poznaly, co nyní potřebujete a která metoda je v daný čas a situaci ta, která Vám nejrychleji pomůže k cíli, čisté hlavě a sebedůvěře.

Co vás čeká a jak koučování probíhá?

Individuální koučovací sezení v rozsahu 30 – 45 min. s profesionálními kouči, absolventy Koučink Centra, kteří se Vám budou plně věnovat. Rozhovor probíhá individuálně, kouč – klient. Kouč řídí proces, klient výsledky a posun kupředu.

Kouč klade otázky a “pomáhá” klientovi přemýšlet nahlas. Pomocí rozhovoru zvyšuje klientovu sebedůvěru, uvědomění a zodpovědnost.

Co potřebujete?

1/   PŘIJÍT V PÁTEK DO HOTELU CLARION 🙂 a registrovat se u koučů a kouček přímo na místě.

2/  Informace o tom, co je koučink a co od něj můžete očekávat.
Často se stává, že klient očekává to, co koučink není. Chuť na sobě pracovat a věci řešit. Stanovit si reálný cíl. Pomůže otázka: Co chceš místo toho, co se děje teď? Pokud je cíl šíroký anebo ho nemáte jasně definovaný, nevadí. Zadání s Vámi kouč pomocí otázek vydefinuje.

Koupit vstupenku na Empower Day

Do Koučink zóny budou mít přístup všichni návštěvníci Equal Pay Day se vstupenkami na pátek 12. dubna 2024.

V Koučink zóně potkáte

Jana Onderková

Naviguji k úspěchu

Jana je koučka a inovátorka se zkušeností přes 30 let v realitách a dekádou v koučování, ve kterém v roce 2019 získala titul ACC. Je zakladatelkou projektu ``Koučink pro skauty``.

Její přístup v realitách kombinuje koučinkové metody s realitním poradenstvím, což usnadňuje klientům proces prodeje, koupě domova a investice do nemovitostí pro získání finanční svobody. Díky svému transparentnímu a proklientsky orientovanému individuálnímu přístupu a poskytování komplexních služeb na nejvyšší úrovni mění vnímání makléřství v pozitivní. Jana je zavázána k inovaci a excelenci ve svých službách, s cílem překročit očekávání klientů a navigovat je k úspěchu.

Monika Máchová

Motivuji ke změnám

Moji praxi tvoří HR, vzdělávání a koučink. Překročila jsem 300 hodin koučovacích sezení s klienty. Nabízím koučink jako podporu jednotlivcům, kteří mají motivaci ke změně. Účastním se projektů, které nabízejí individuální podporu. Studuji dálkově jednooborovou psychologii. Jako dobrovolnice nabízím psychosociální podporu onkologickým pacientům.
Snažím se využívat mé schopnosti a zkušenosti co nejlépe a hlavně smysluplně 🙂

Bronislav Růžička

Důvěra tvoří zázraky

Oslovte svou sílu, otevřete dveře k osobnímu a profesnímu úspěchu s mou podporou.

Jsem kouč s vášní pro nekonečné objevování možností a hodnot. Má filozofie spočívá v tom, že skutečný vztah k sobě začíná upřímností, a tím otevírá dveře k neomezenému potenciálu a jistotě vlastních schopností.

Mé zkušenosti v nadnárodních firmách a ve sportovním prostředí mě vedly k poznání, že skutečný úspěch spočívá ve vnitřní soustředěnosti a motivaci. V koučování vytvářím prostředí pro vědomé vnímání vlastní cesty a navrhování reálných plánů k dosažení osobních cílů. Podporuji otevírání cest s hlubokou důvěrou v jedinečné schopnosti každého člověka, protože důvěra tvoří zázraky.

Kamila Rottová

Odpovědi jsou v nás samých

Jsem komunikativní a mám schopnost silné empatie. Uznávám diskrétnost.
Snažím se dojít k cíli a záměru klienta nejen pečlivou přípravou, organizací a důsledností, ale zejména vírou v potenciál klienta. Všichni máme odpovědi na své otázky někde uvnitř nás.

Specializuji se na individuální koučink, kariérový koučink – prezenční i online, témata: výživové poradenství, pedagogika a andragogika, školství, vzdělávání a rozvoj

Zdeněk Cecava

Realizujte kroky k úspěchu

Koučink nabízí unikátní prostor pro zastavení a vystoupení z každodenního maratonu povinností, který musíme všichni absolvovat. Následně je možné se zamyslet a realizovat kroky, které mohou silně ovlivnit naše výsledky, spokojenost i prostředí ve kterém žijeme. Zvolte si libovolné téma, které je pro Vás důležité a já Vám pomohu se na něj podívat z jiného úhlu pohledu.

Před sebou máte kouče, který rád naslouchá lidem, dokáže na základě rozličných certifikovaných výcviků a tréninků používat koučovací metody, které pomáhají při dosažení různorodých cílů. Mám více než 25 letou praxi v nadnárodních korporacích, kde jsem se naučil vnímat potřeby konkrétních lidí i firem. Vedu nadnárodní tým specialistů, který vyžaduje specifický přístup ke každému členu týmu. Zároveň se podílím na projektech ve školství (projekt #Koučidoškol), kde pomáháme studentům i učitelům s náročnou dobou plnou změn. Pečlivě si hlídám počet klientů, se kterými mám najednou navázanou spolupráci a to proto, abych mohl všem nabídnout kvalitní služby.

Lucie Vlčková

Vizualizace je cesta k cíli

Jsem profesionální koučka a NLP koučka. Získala jsem certifikaci pro práci externího i interního kouče a mezinárodní certifikaci neurolingvistického programování (ITANLP). Mám za sebou 20 letou praxi práce s lidmi. Kromě koučování se věnuji vzdělávání a rozvoji
zaměstnanců ve firmách. Školím Komunikaci v obtížných situacích a Eliminaci stresu. Při koučování pracuji s vizualizací, protože bez toho aniž bychom si uměli živě představit, co chceme, toho nemůžeme dosáhnout. Pomohu vám směřovat tam, kam chcete a potřebujete tak, aby to bylo v souladu s vámi a vašimi hodnotami. Mojí srdcovou záležitostí je komunikace a mezilidské vztahy.

Pavel Rabensiefner

Objevte své příležitosti

Moje cesta ke koučování byla přirozeným vývojem mé práce s lidmi. S více než 17 lety zkušeností v manažerských pozicích v oblasti IT a projektového řízení jsem si osvojil efektivní koučovací metody, které zaměřuji na motivaci nejen podřízených, ale i kolegů a obchodních partnerů. Má praxe vede k neustálému rozvoji soft skills a dalších klíčových
dovedností, nezbytných pro úspěšné vedení lidí a velkých projektů. Koučování se stalo přirozeným vyústěním mé touhy pomáhat ostatním a postupně se vyvinulo v mé poslání. Pevně věřím v důležitost zasloužit si své postavení a prokázat své schopnosti, ať už profesní, tak v oblasti leadershipu. Jsem přesvědčen, že každý má silné stránky, které mu mohou pomoci dosáhnout jeho cílů a naplnit jeho životní cestu.

Specializace v koučinku:
Životní – řízení osobních změn, rozvoj vnitřní stability, překonávání životních překážek
Profesní – změny kariéry, objevení dovedností a příležitostí
Manažerský - zejména zaměření na komunikaci, řízení změn, rozvoj manažerských dovedností, práce se stresem
Týmový – řízení týmových workshopů za cílem dosažení požadované změny, objevení nových cest či definování vize a poslání. Ať už stanovení vize, poslání až po interní komunikace či interních sdílení zkušeností
Projektový – propojení tvrdých a měkkých dovedností do praxe. Ukotvení metodiky. Zvýšení efektivity při řízení projektů.

Magdaléna Ježková

Pracujte na sobě komplexně

Hledáte způsob, jak vyřešit co vás tíží? Chcete na sobě pracovat komplexně?
Jmenuji se Magdaléna Ježková, profesně působím v oblasti vzdělávání a přes deset let se pohybuji v oblasti obchodu. Koučinku se aktivně věnuji od roku 2017. V současné době se připravuji na získání prestižní mezinárodní certifikace ACC - Associate Certified Coach.
Zaměřuji se na životní a obchodní koučink. Mezi nejčastější témata, která řeším s klienty, patří: Jakou cestou se chci dál rozvíjet? Rodina vs. kariéra - work- life balance. Nedokončené vzdělání. Podnikání. Podpora sebevědomí. Jak dosáhnout svých snů? Práce se stresem. Time management. Umění sebeprezentace.

Pomohu vám ujasnit si své cíle a reálně definovat kroky k jejich dosažení.