Koučink zóna 2024

v pátek 12. dubna 2024 | 9:00 – 18:00

Přijďte do Koučink zóny a vyčistěte si hlavu. Nastartujte dobrou náladu a cestu vpřed. K dispozici Vám bude až osm koučovacích stolků a registrovat se můžete přímo na místě. Koučovací zóna je zdarma pro účastníky s platnou vstupenkou na Empower Day.

Přijďte a pochopíte, jak se na první pohled liší práce mentora a práce kouče a jak to probíhá. Koučovací zóna pro vás bude otevřena celý den a je potřeba se do ní registrovat na místě. Ochutnejte a vyberte si. Mentoring?? Koučink??

Podporujeme profesionální koučink po celé ČR.

Koučink a Mentoring ruku v ruce

Koučink a Mentoring jsou hojně využívané metody osobního rozvoje. Každá je určena pro jiný čas Vaší kariéry a proto si můžete na jednom místě ochutnat od obou, abyste poznaly, co nyní potřebujete a která metoda je v daný čas a situaci ta, která Vám nejrychleji pomůže k cíli, čisté hlavě a sebedůvěře.

Co vás čeká a jak koučování probíhá?

Individuální koučovací sezení v rozsahu 30 – 45 min. s profesionálními kouči, absolventy Koučink Centra, kteří se Vám budou plně věnovat. Rozhovor probíhá individuálně, kouč – klient. Kouč řídí proces, klient výsledky a posun kupředu.

Kouč klade otázky a “pomáhá” klientovi přemýšlet nahlas. Pomocí rozhovoru zvyšuje klientovu sebedůvěru, uvědomění a zodpovědnost.

Co potřebujete?

1/   PŘIJÍT V PÁTEK DO HOTELU CLARION 🙂 a registrovat se u koučů a kouček přímo na místě.

2/  Informace o tom, co je koučink a co od něj můžete očekávat.
Často se stává, že klient očekává to, co koučink není. Chuť na sobě pracovat a věci řešit. Stanovit si reálný cíl. Pomůže otázka: Co chceš místo toho, co se děje teď? Pokud je cíl šíroký anebo ho nemáte jasně definovaný, nevadí. Zadání s Vámi kouč pomocí otázek vydefinuje.

Koupit vstupenku na Empower Day

Do Koučink zóny budou mít přístup všichni návštěvníci Equal Pay Day se vstupenkami na pátek 12. dubna 2024.