Děkujeme partnerům akce

Náš hotel patří mezi největší kongresová centra v ČR. Svým hostům se snažíme nabídnout maximální komfort a vysokou úroveň služeb. A protože si uvědomujeme, že spokojenost hostů závisí i na profesionalitě a spokojenosti zaměstnanců, vypracovali jsme pro ně rozsáhlý program benefitů, včetně podpory vzdělávacích a sportovních aktivit.
Pro vedení hotelu je velmi důležitá společenská odpovědnost, udržitelnost podnikání a šetrnost k životnímu prostředí. Podporujeme projekty, které se zaměřují na pomoc znevýhodněným, ochranu přírody, rozvoj a vzdělávání mladé generace v nejbližším okolí hotelu i v dalších regionech ČR. Podle povahy projektu přispíváme formou lidských zdrojů, materiálové či finanční pomoci. Na střeše hotelu chováme včely a pěstujeme vlastní bylinky.

Jsme hrdí na naši bohatou historii a zároveň se díváme do budoucnosti. Jako významný zaměstnavatel si uvědomujeme, že náš úspěch souvisí s profesionalitou, vášní a talentem našich lidí. I proto podporujeme naše zaměstnance, aby plně využili svůj potenciál, zapojovali se do dění nejen v naší společnosti a byli spokojeni v práci i mimo ní. Abychom i tímto způsobem dále přispívali k dlouhodobému úspěchu našeho podnikání.

Mars je rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších. Společnost se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®. Kanceláře společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. Mars se zaměřuje na angažovanost a motivaci svých spolupracovníků, jak firma nazývá své zaměstnance, a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich. Marsu záleží na diverzitě a v rámci této oblasti se mimo jiné soustředí i na odstraňování možných bariér pro ženy na jejich kariérní cestě do top managementu firmy. Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, ve střední Evropě tvoří ženy více než polovinu leadership týmu. 

Equality works better. As a humanistic company we believe that gender equality is good for our co-workers and our customers. That’s why we treat our co-workers fairly as we work together to close gender gap and end other inequalities. When people have the same opportunities to grow, regardless of gender or background, everyone wins. Equality just works better.

Jsme univerzální pojišťovna patřící k osmi nejsilnějším na trhu v ČR. Máme na 600.000 klientů, kterým umíme nabídnout jakékoli krytí proti všem myslitelným rizikům. Naší strategií je dlouhodobé partnerství se zákazníky i obchodními partnery – nezajímá nás krátkodobý zisk, protože chceme poskytovat spolehlivé a stabilní rentabilní služby pro současnou i budoucí generace. Svůj servis už poskytujeme 25 let a můžeme se pochlubit dlouhodobě nejvyšší zákaznickou spokojeností doloženou pravidelnými výzkumy.

Staňte se partnerem

Výhody partnerství se liší vybranými službami

√  Pozice MENTORKY v sobotním programu
√  Úprava programu podle potřeb partnera
√  Pozice SPEAKER na konferenci
√  Představení společnosti vlastním zástupcem během konference
√  Celostránkový firemní zápis v Katalogu««
√  KONTAKTNÍ MÍSTO«« pro přímé oslovení cílové skupiny na akci
√  Vklad propagačních materiálů do VIP tašek «« apod.

Všechny výhody partnerství s Vámi probereme osobně. Kontaktujte Lenku Šťastnou emailem na Lenka.Stastna@bpwcr.cz, nebo telefonem na 602 383 880

Výhodné balíčky vstupenek pro firmy

10 vstupenek + 2 zdarma za 40 000 Kč
10 vstupenek + 2 zdarma + celostránkový firemní zápis za 50 000 Kč
15 vstupenek + celostránkový firemní zápis v Katalogu akce za 70 000 Kč
15 vstupenek + kontaktní místo na akci za 80 000 Kč
20 vstupenek + logo jako podporovatel akce za 80 000 Kč

Objednávku 2 a více vstupenek pro Vás vyřídí Míša na emailu sekretariat@equalpayday.cz, nebo telefonu 739 686 589.

Naším posláním je přinášet klientům a obchodním partnerům eventy, které v nich vyvolají emoce, zážitky a nadšení. Takové eventy realizujeme efektivním a správným návrhem technologií i služeb a vkládáme do nich vlastní design a kreativitu. Naší největší hodnotou je odbornost a vysoká kvalita technických specialistů a profesionálních projektových manažerů, kteří se o akce postarají a zodpovídají za jejich kvalitu. Naše hodnoty jsou inovace, týmová spolupráce, prosperita a integrita.

Jsme tradičním a spolehlivým partnerem mnoha českých firem, které hledají moderní a atraktivní řešení benefitů pro své zaměstnance. Do našeho portfolia patří stravenkové karty a stravenky Ticket Restaurant, se kterými denně obědvá v ČR až 600 000 zaměstnanců, dále nabízíme volnočasové karty a poukázky Edenred Benefits, dárkové poukázky Edenred Compliments či cafeterii Benefity Café umožňující online čerpání všech zaměstnaneckých benefitů včetně stravování. Již 10 let se díky programu FOOD naše společnost angažuje ve zkvalitňování stravování zaměstnanců v průběhu pracovního dne.