Děkujeme partnerům akce

Jsme hrdí na naši bohatou historii a zároveň se díváme do budoucnosti. Jako významný zaměstnavatel si uvědomujeme, že náš úspěch souvisí s profesionalitou, vášní a talentem našich lidí. I proto podporujeme naše zaměstnance, aby plně využili svůj potenciál, zapojovali se do dění nejen v naší společnosti a byli spokojeni v práci i mimo ní. Abychom i tímto způsobem dále přispívali k dlouhodobému úspěchu našeho podnikání.

Equality works better. As a humanistic company we believe that gender equality is good for our co-workers and our customers. That’s why we treat our co-workers fairly as we work together to close gender gap and end other inequalities. When people have the same opportunities to grow, regardless of gender or background, everyone wins. Equality just works better.

Jsme univerzální pojišťovna patřící k osmi nejsilnějším na trhu v ČR. Máme na 600.000 klientů, kterým umíme nabídnout jakékoli krytí proti všem myslitelným rizikům. Naší strategií je dlouhodobé partnerství se zákazníky i obchodními partnery – nezajímá nás krátkodobý zisk, protože chceme poskytovat spolehlivé a stabilní rentabilní služby pro současnou i budoucí generace. Svůj servis už poskytujeme 25 let a můžeme se pochlubit dlouhodobě nejvyšší zákaznickou spokojeností doloženou pravidelnými výzkumy.

Staňte se partnerem

Výhody partnerství se liší vybranými službami

√  Pozice MENTORKY v sobotním programu
√  Úprava programu podle potřeb partnera
√  Pozice SPEAKER na konferenci
√  Představení společnosti vlastním zástupcem během konference
√  Celostránkový firemní zápis v Katalogu
√  KONTAKTNÍ MÍSTO pro přímé oslovení cílové skupiny na akci
√  Vklad propagačních materiálů do VIP tašek apod.

Všechny výhody partnerství s Vámi probereme osobně. Kontaktujte Lenku Šťastnou emailem na Lenka.Stastna@bpwcr.cz, nebo telefonem na 602 383 880

Výhodné balíčky vstupenek pro firmy

10 vstupenek + 2 zdarma za 40 000 Kč
10 vstupenek + 2 zdarma + celostránkový firemní zápis za 50 000 Kč
15 vstupenek + celostránkový firemní zápis v Katalogu akce za 70 000 Kč
15 vstupenek + kontaktní místo na akci za 80 000 Kč
20 vstupenek + logo jako podporovatel akce za 80 000 Kč

Objednávku 2 a více vstupenek pro Vás vyřídí Míša na emailu sekretariat@equalpayday.cz, nebo telefonu 739 686 589.

Diverzita je obrovským přínosem pro každý tým i pro ten lokální. V České republice, na Slovensku a v Maďarsku má Xerox ve svém čele ženu. Nejen proto, již několik let spolupracuje s Equal Pay Day. „Vnímám to jako možnost povzbudit ženy, aby se nebály si říct o svá práva. Nebály se být vidět a jít si za svým cílem. Je to skvělá platforma, díky níž si můžeme pomáhat a rozvíjet se.„ říká o spolupráci Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xerox CZ, SVK a HU a také mentorka #EPDcr.

Abychom vás lépe slyšely, abychom na vás lépe viděly, pomůže nám @YVENTECH, s. r. o. – technický partner konference. „Naším posláním je přinášet klientům a obchodním partnerům eventy, které v nich vyvolají emoce, zážitky a nadšení. Takové eventy realizujeme efektivním a správným návrhem technologií i služeb a vkládáme do nich vlastní design a kreativitu. Naší největší hodnotou je odbornost a vysoká kvalita technických specialistů a profesionálních projektových manažerů, kteří se o akce postarají a zodpovídají za jejich kvalitu. Naše hodnoty jsou inovace, týmová spolupráce, prosperita a integrita.“