Děkujeme partnerům akce 2019

Náš hotel patří mezi největší kongresová centra v ČR. Svým hostům se snažíme nabídnout maximální komfort a vysokou úroveň služeb. A protože si uvědomujeme, že spokojenost hostů závisí i na profesionalitě a spokojenosti zaměstnanců, vypracovali jsme pro ně rozsáhlý program benefitů, včetně podpory vzdělávacích a sportovních aktivit.
Pro vedení hotelu je velmi důležitá společenská odpovědnost, udržitelnost podnikání a šetrnost k životnímu prostředí. Podporujeme projekty, které se zaměřují na pomoc znevýhodněným, ochranu přírody, rozvoj a vzdělávání mladé generace v nejbližším okolí hotelu i v dalších regionech ČR. Podle povahy projektu přispíváme formou lidských zdrojů, materiálové či finanční pomoci. Na střeše hotelu chováme včely a pěstujeme vlastní bylinky.

Mars je rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších. Společnost se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®. Kanceláře společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. Mars se zaměřuje na angažovanost a motivaci svých spolupracovníků, jak firma nazývá své zaměstnance, a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich. Marsu záleží na diverzitě a v rámci této oblasti se mimo jiné soustředí i na odstraňování možných bariér pro ženy na jejich kariérní cestě do top managementu firmy. Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, ve střední Evropě tvoří ženy více než polovinu leadership týmu. 

Krása se skrývá v sebejistotě. V Mary Kay věříme, že krása každé ženy zazáří, když je sebejistá. Když uvěří tomu, že má půvabné rysy, veselé oči, dobré srdce… Už více než 55 let se snažíme podporovat sebejistotu žen, nabídnout jim nejen kosmetiku, která skutečně funguje a která je rozzáří, ale i podnikatelskou příležitost a s ní spojenou nezávislost a úspěch. Snažíme se ženám pomoci plnit si své sny. Protože každá žena může. Může cokoliv, čemu sama věří. A tak se naučte přijímat i dávat komplimenty, nebát se výzev a nepodceňovat se. Věřte v krásu sebejistoty.

Equality works better. As a humanistic company we believe that gender equality is good for our co-workers and our customers. That’s why we treat our co-workers fairly as we work together to close gender gap and end other inequalities. When people have the same opportunities to grow, regardless of gender or background, everyone wins. Equality just works better.

Jsme univerzální pojišťovna patřící k osmi nejsilnějším na trhu v ČR. Máme na 600.000 klientů, kterým umíme nabídnout jakékoli krytí proti všem myslitelným rizikům. Naší strategií je dlouhodobé partnerství se zákazníky i obchodními partnery – nezajímá nás krátkodobý zisk, protože chceme poskytovat spolehlivé a stabilní rentabilní služby pro současnou i budoucí generace. Svůj servis už poskytujeme 25 let a můžeme se pochlubit dlouhodobě nejvyšší zákaznickou spokojeností doloženou pravidelnými výzkumy.

Společnost Philip Morris ČR a.s. je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků a distributorem bezdýmných setů HEETS, zařízení IQOS a s ním souvisejícího příslušenství v České republice. Firma zde působí již od roku 1992 a zaměstnává více než tisíc lidí. Přes 27 let přispívá různým charitativním projektům včetně těch, které zahrnují podporu sociálních programů zaměřených na zlepšení životních podmínek v místních komunitách. Pro společnost je důležité přilákat a udržet zaměstnance a vytvářet atraktivní pracovní prostředí, ve kterém se mohou dále rozvíjet i na mezinárodní úrovni. Společnost je součástí globální skupiny Philip Morris International Inc.

Sklárna Moser patří k nejstarším manufakturám v Evropě, jejichž věhlas je založen na dokonalém zvládnutí procesu ruční výroby, na originálním designu a mimořádné kvalitě výrobků. Každé umělecké dílo vycházející ze sklárny, ať už má podobu číše, vázy nebo mísy, je díky stoprocentní ruční výrobě originálem. Unikátem, za jehož vznikem stojí opravdoví lidé, kteří dokonale zvládli své řemeslné umění. Za každým moserovským produktem se tak skrývá kus jejich srdce, čas, který do něj vložili a jejich výjimečné schopnosti. Křišťál Moser svou nadčasovou uměleckou a užitnou hodnotou vytváří nezaměnitelný životní styl a je i výhodnou investiční příležitostí.

Jsme hrdí na naši bohatou historii a zároveň se díváme do budoucnosti. Jako významný zaměstnavatel si uvědomujeme, že náš úspěch souvisí s profesionalitou, vášní a talentem našich lidí. I proto podporujeme naše zaměstnance, aby plně využili svůj potenciál, zapojovali se do dění nejen v naší společnosti a byli spokojeni v práci i mimo ní. Abychom i tímto způsobem dále přispívali k dlouhodobému úspěchu našeho podnikání.

Wunderman je mezinárodní marketingová agentura, jejíž centrála sídlí v New Yorku, dnes tak ve 200 pobočkách na 70 trzích pracuje 9200 profesionálů. Pražská pobočka je na trhu přes 20 let a dnes je největší marketingovou agenturou v Česku. DNA agentury je spojení dat, kreativy a technologií, díky tomuto různorodému mixu tak vytváří pro své klienty marketing, který přináší výsledky. Wunderman nabízí svým zaměstnancům mnoho interních programů, které podporují jejich komplexní rozvoj. Velice oblíbený je mezinárodní program Pass it on, který podporuje ženský leadership a poskytuje prostor pro vzájemnou spolupráci a sdílení zkušeností nejen mezi ženami v byznysu.

Partners Financial Services, a.s., je největší česká společnost na trhu poskytující služby finančního poradenství, a to již od roku 2007.
Jde o jedinečnou možnost naplnění Vaší touhy po úspěchu.
Pokud máte vůli a elán, rádi Vás podpoříme.
Podnikat v Partners znamená prostor pro sebezdokonalování, osobnostní růst a mimořádné výdělky.
Podnikat s Partners znamená dělat finanční poradenství JINAK.

Dotazy ohledně spolupráce prosím směřujte na email Lenka.Stastna@bpwcr.cz, nebo telefonicky 602 383 880.

Clever Monitor je technologická společnost založena v roce 2011. Vyvíjíme vlastní e-mailový a automatizační software Clever AIM s prvky umělé inteligence, který umožňuje středním a velkým společnostem pracovat s dostupnými daty zákazníků a na jejich základě jim doručit personalizovaný obsah ve správný čas. Dnes se zaměřujeme především na oblast e-mail marketingu a do roku 2023 plánujeme vyvinout omnichannel platformu. Centrála v Londýně spolu s dalšími pobočkami v New Yorku, Dubaji, Singapuru, Praze a obchodním zastoupením v Paříži a Berlíně tvoří globální společnost Clever Monitor.

Naším posláním je přinášet klientům a obchodním partnerům eventy, které v nich vyvolají emoce, zážitky a nadšení. Takové eventy realizujeme efektivním a správným návrhem technologií i služeb a vkládáme do nich vlastní design a kreativitu. Naší největší hodnotou je odbornost a vysoká kvalita technických specialistů a profesionálních projektových manažerů, kteří se o akce postarají a zodpovídají za jejich kvalitu. Naše hodnoty jsou inovace, týmová spolupráce, prosperita a integrita.

Společnost SYNLAB je jedničkou na trhu laboratorních služeb v České republice a součástí nadnárodní skupiny SYNLAB Group. Zajišťuje provoz 26 vlastních ambulancí, přes 60 odběrových pracovišť a 11 laboratoří v celé ČR a také svoz materiálu z nemocnic či od praktických i odborných lékařů či ambulancí. Poskytuje okamžité doručení výsledků vyšetření lékaři nebo pacientovi, i potřebné odborné poradenství.

Jsme tradičním a spolehlivým partnerem mnoha českých firem, které hledají moderní a atraktivní řešení benefitů pro své zaměstnance. Do našeho portfolia patří stravenkové karty a stravenky Ticket Restaurant, se kterými denně obědvá v ČR až 600 000 zaměstnanců, dále nabízíme volnočasové karty a poukázky Edenred Benefits, dárkové poukázky Edenred Compliments či cafeterii Benefity Café umožňující online čerpání všech zaměstnaneckých benefitů včetně stravování. Již 10 let se díky programu FOOD naše společnost angažuje ve zkvalitňování stravování zaměstnanců v průběhu pracovního dne.

DĚKUJEME ZA PODPORU AKCE 2019

PODPORUJEME