všechny aktuality

Pátek jako žádný jiný 💃

V pátek už se řada lidí těší na víkend a pracovní napětí zvolňuje. Pokud jste se rozhodli tento den strávit na Equal Pay Day, zaručujeme, že vás nabije pozitivní energií. Představujeme celodenní program hodinu po hodině, abyste se co nejrychleji zorientovali a užili si jej naplno.

Pátek = Empower Day

Den věnovaný osobnímu rozvoji a vzdělávání. Expertky a mentorky, nebo-li ženy, které se s vámi podělí o své zkušenosti, potkáte nejen u svých kulatých stolů, ale také v dalších zónách, ve kterých proběhne celodenní program v sálech Clarion Congress Hotel Prague. Pojďte si s námi naplánovat svůj den!

KDY: PÁTEK 12. 4. 2023

08:30 – 08:55 hodin prezence účastnic, šatna, páska na ruku a káva
08:30 – 18:00 hodin Work-life balance zóna
09:00 – 18:00 hodin program mentoringu
09:00 – 18:00 hodin program v Koučink zóně a Zóně Duševního zdraví
09:10 – 17:55 hodin program ve Wellbeing zóně – Levandulové údolí
10:00 – 17:00 hodin program FINdependence zone by Raiffeisenbank
10:00 – 16:30 hodin program v Teens zóně
+  po celý den zajímavé stánky Expo zóny

KDE: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.

DOPRAVA: MHD stanice Vysočanská, autem: parkování v NC Fénix o víkendu 5 hodin zdarma, do 3. kongresového patra jede výtah přímo z garáží.

CELÝ PROGRAM DNE

Zamluvit své místo u stolu nebo v zóně si můžete přes aplikaci Eventee.

Krok za krokem, celým dnem:

8:30 Vyzvedněte si svůj červený pásek nebo visačku hned po odložení kabátu v šatně.
8:40 Nestihli jste se nasnídat? Je libo káva nebo čaj?
8:50 K mentoringovým stolům se usaďte klidně 10 min před začátkem a vychutnejte si atmosféru.

9:00 ZAČÍNÁME! První mentoring je tu

Zároveň začínáme s:
– konzultacemi na téma Firemní prorodinná politika Pavlínou Bandrowskou, jednatelkou a manažerkou projektů BABY OFFICE ve Work-life balance zóně – ROSSMANN v sále Leo
– individuálním koučinkem v Koučink zóně ve Foyer
– a psychologickými konzultacemi v Zóně Duševního zdraví ve Foyer

od 10:00 program zón na výběr

🔴 10:00 FINdependence zone by Raiffeisenbank:
Jak investovat v roce 2024? Koná se v sále Tycho. Následovat budou i další témata v průběhu celého dne. Zamluvte si své místo v aplikaci Eventee dopředu

🔴 10:05 Zavítejte do Teens zóny, kde se dozvíte, Jak nevychovat oběť ani agresora s Jakubem Otipkou. Rezervujte si místo předem přes aplikaci Eventee nebo na místě.

🔴 10:10 Dopřejte si chvilku odpočinku a načerpejte sílu na další mentoring během Aromaterapie a čajového rituálu ve Wellbeing zóně – Levandulové údolí v sále Aquarius. Rituály probíhají ve 20 minutových blocích po celý den.

🔴 10:30 Jestliže bojujete se stresem a rádi byste se dozvěděli něco o tom, jak psychicky náročná je vaše práce a jak zátěž eliminovat, využijte možnosti individuálních psychologických konzultací v Zóně duševního zdraví. Sezení s odbornicemi probíhají po 45 minutách a registrovat se můžete předem přes aplikaci Eventee nebo na místě.

11:00 startuje další mentoring

🔴 11:15 Možná vám bude lépe vyhovovat individuální koučink s profesionálními kouči, absolventy Koučink Centra. Kde? V Koučink zóně ve Foyer. Registrujte si prosím místa předem přes aplikaci Eventee nebo přímo na místě.

🔴 Mezi každým mentoringem je hodinová pauza, kterou můžete vyplnit i návštěvou stánků a meeting pointů našich partnerů umístěných ve Foyer a hlavním sále.

🔴 Máme zde i místo pro ty, kteří musí během dne zvládnout neodkladné pracovní povinnosti nebo chtějí dopřát chvilku hry svým dětem – Work-life balance zóna ROSSMANN. V sále Leo najdete co-work i zázemí pro kojení a přebalení včetně produktů společnosti Rossmann.

12:00 OBĚD

Čas na oběd, hodinová pauza pro vás. Můžete si buď předem zakoupit rautový oběd v hodnotě 873,60 Kč, nebo využijte food corner OC Fenix či hotelovou pizzerii s denním menu.

13:00 pokračujeme s dalším mentoringem

🔴 13:00 Své děti můžete v Teens zóně tuto dobu nechat zahrát si originální deskovou hru Anchors, která podporuje mládež v řízení své budoucnosti podle vlastní volby.

🔴 13:15 se ve FINdependence zone by Raiffeisenbank můžete dozvědět jak investovat do současné fotografie

🔴  14:00 Navazuje panelová diskuze na téma Novinka v investování: dlouhodobý investiční produkt

🔴  14:05 Se v hlavním sále rozvlníme na kubánské rytmy na tanečním workshopu s Doris Martínez

15:00 a další mentoring, to je jízda!

🔴 Pokud se neúčastníte mentoringu a raději byste se věnovali svému podnikání, pak můžete využít příležitost individuálních konzultací se Zlatkem Berbicem ve FINdependence zone by Raiffeisenbank.

🔴 Nebo si přijďte spolu se svými náctiletými vyzkoušet základy Sebeobrany pro všechny v Teens zóně. Počet míst je omezený, proto se prosím registrujte předem přes aplikaci Eventee.

🔴 16:00 Rozhovor s Margaretou Křížovou na téma V čem rozjet podnikání v roce 2024 a nebát se ve FINdependence zona by Raiffeisenbank.

17:00 Jdeme do finále!

Poslední mentoring, poslední témata k osobnímu rozvoji. 

A poslední příležitost na čajový rituál, konzultaci ohledně duševního zdraví nebo firemní prorodinné politiky.

 

Těšíme se na OSOBNÍ setkání, které se může uskutečnit DÍKY PARTNERŮM letošního ročníku. DĚKUJEME.