všechny aktuality

Chcete si opět užít mentoring? Máme pro vás jarní vzpruhu 25. května

Online setkání s názvem Ozvěny Equal Pay Day navazuje na úspěšnou mezinárodní konferenci Equal Pay Day a chybějící vystoupení Silvie & Michaely a Petry, žen z TV Nova. Přinášíme proto extrakt ženských zkušeností, doplněný odpoledním speed mentoringem v jednom dni a pracovat budeme s 9 mentorkami. Protože pracovat na sobě můžeme celý rok,“ vysvětluje Helena Dreiseitlová, projektová manažerka EPD.

Odpolední mentoring
14 – 16 hodin

A na jakých TÉMATECH budeme pracovat na SPEED MENTORINGU???

Pokud máte letošní platnou vstupenku na konferenční část Equal Pay Day 2021, můžete se připojit zdarma. Link na připojení jsme poslaly do emailu. Zkontrolujte prosím i spamovou schránku, či hromadnou poštu.

Další hosté zaplatí symbolickou cenu 190,-Kč za dopolední program, 190,-Kč za 90 minutový mentoring odpoledne, nebo 290,-Kč za oba programy dohromady.

Dopolední ozvěny
10 – 11 hodin

Jaká byla Vaše cesta k úspěchu a co jste se naučila? Inspirativní rozhovor se Silvií Majeskou, novou programovou ředitelkou TV Nova & Michaelou Indrákovou, moderátorka pořadu Střepiny, přinášíme už 25. května od 10 hodin online. Chybělo Vám vystoupení na EPD? Pojďte se připojit za týden pod taktovkou TV Nova.

Máte dotazy? Pište nám na Alena.Rezaninova@bpwcr.cz. Těšíme se na vás!