Ivana Birtová

Realitní Shaker, realitní investorka, lektorka a mentorka

Propojení na LinkedIN
úterý 30.3.2021
čtvrtek   1.4.2021
14:00-15:30h

Ukazuji lidem investování do nemovitostí jako cestu k pasivnímu příjmu, zabezpečení a svobodě a provázím je po ní. Cesta je to dlouhá, ale schůdná – a také nesmírně zajímavá a obohacující. Ráda vám o ní povím více.

Téma:  Investování do nemovitostí zbavené mýtů

Je možné investovat do nemovitostí i bez milionů na účtu? Proč se tím vůbec zabývat a je to vlastně bezpečné? Co mi taková investice přinese a na co bych si měla dát pozor? A dává smysl o tom uvažovat teď, když jsou nemovitosti strašně drahé – ne-li předražené? A proč zvolit právě nemovitosti – v čem jsou lepší než akcie a jiné typy investic?
To všechno probereme, protože zabezpečit sebe i svou rodinu – a to i po materiální stránce – chce každá z nás. Mnoho z nás dokáže peníze v práci či podnikání vydělat, ale jak je potom dále investovat, aby svou hodnotu nejen neztrácely, ale naopak vydělávaly dál? Měli snad by toto téma řešit jen muži? Rozhodně ne! Přijďte, přineste si sebou všechny své otázky a já vám na ně moc ráda odpovím.

Zdroje inspirace:

Kniha Váš soused je milionář od amerických autorů Thomas J. Stanley & William D. Danko sice vychází ze severoamerických reálií, ale otevře vám oči – milionáři často nejsou ti, o kterých si to myslíme, jsou to úplně jiní lidé…

Hlavní myšlenka pro mentees:

Investování do nemovitostí není tak složité a nedosažitelné, jak by se na první pohled mohlo zdát.