Aktualityvšechny aktuality

Provětrejte mozek mezi stánky

Hlavní témata budou v pátek zaznívat z hlavního podia a během diskuze. V sobotu budete vy osobně sdílet své zkušenosti, názory, starosti i radosti u kulatých stolů speed mentoringu.

Na co ale nesmíme zapomenout, je skutečnost, že i během „přestávek“ se můžete obohatit. A to nejen mentálně, ale i fyzicky. Proto po oba dva dny bude současně probíhat jak na hlavním sále, tak i v předsálí ochutnávka toho nejlepšího pro vaše tělo i duši!

Je libo kávu, čaj nebo něco ostřejšího?

Páteční snídani při networkování servíruje společnost Mondelez ve stylu Bebe dobré ráno. Ochutnat budete také moci domácí sladkosti od Defidu Bakery.

Osvěžení v podobě lahodného šálku kávy vám nabídne Nápojová ambulance. Na stánku vám připraví výběrovou kávu Löfbergs zpracovávanou v rodinné továrně v Karlstadu (Švédsko) a současně na jednom z kávovarů bude k dispozici i oblíbená italská káva Intenso.

Pokud preferujete rostlinou variantu, připraví vám ji z ALPRO Barista u stánku Danone, můžete snídat i rostlinné alternativy značky ALPRO a osvěžit se lahodnými deserty, jogurty, rostlinnými nápoji.

Anebo si na kávu nechat natisknout logo Equal Pay Day a další motivy u stánku Raiffeisenbank. Pro milovníky čaje si značka Ahmad Tea připravila širokou škálu lahodných čajů.

K tomu nechat rozpustit na jazyku čokoládu od Pražské čokolády nebo okysličit hlavu vodou od Oxywordu. A proč si nedopřát sklenku ochuceného Birella od Asahi či bublinek Prosecca od My Fest? Myslíme na vše!

Zajímají vás žhavé trendy v kosmetice?

Využijte chvilku sama pro sebe a nechte se zkrášlit odbornicemi na krásu. Jak správně pečovat o pleť vám prozradí na 2 workshopech od Mary Kay, produktové partnerky sobotního mentoringu.

Kosmetika TianDe čerpá sílu z bylin Altaje, Tibetu a Číny a produkty jsou vyrobeny na základě starých přírodních receptur, které lidstvo léčí už tisíce let. Vyzkoušet i zakoupit si můžete TOP15 úžasných produktů a zároveň dostanete odborné informace ke složení a správnému používání.

Otestujte na vlastní kůži také výrobky Moia Elixirs a odneste si pár vzorečků, případně se zaregistrujte skrze QR kód do soutěže s možností vyhrát balíček s 3 krokovým treatmentem.

Máte doma nejnovější módní výstřelek?

Všechny účastnice konference získají kupon s 10% slevou na nákup všeho možného i nemožného do Fashion areny a mohou se tam rovnou nechat odvézt autobusem v pátek po akci v 17.30hodin. Registrujte si své místo. Odjezd přímo z hotelu a návrat shuttlem do centra.

Moderní obchod se spodním prádlem, Caresse, se specializuje na brafitting, tedy hledání dokonale padnoucího spodního prádla. Přesvědčte se na stánku v hlavním sále.

Jste ráda sama se sebou…a s časopisem v ruce?

Pro účastníky a účastnice máme k dispozici výtisky od Profi HR, Innovation a tištěný Deník a časopis Vlasta. Mezitím budeme natáčet videoRozhovory s MOTIVem P a Newsparkem. Chcete si to vyzkoušet také??

Co naopak ještě více zaměstnat mozek?

Chcete dosáhnout určitého cíle, ale potřebujete pomoci s plánováním a motivací? Chcete se rozvíjet a zlepšovat, ale potřebujete nasměrování a podporu? Udělejte první krok ke změně s profesionálním koučem v zóně Koučink Centra.

Mumdoo pomáhá zapojovat expertní maminky, které jsou momentálně doma s malými dětmi a firmy, které hledají projektovou výpomoc.

Navštivte rovněž stánek AWE market zone, Mars či Raiffeisenbank. Ručně vytvořené nejkrásnější designové hasicí přístroje můžete obdivovat u stánku Amplla, a.s.

DĚKUJEME všem partnerům a podporovatelům, kteří tu skvělou atmosféru tvoří spolu s námi 🙂