Aktualityvšechny aktuality

Podpořte módou svoji osobnost na Equal Pay Day

By 25. 3. 2023 No Comments

Móda a ženy patří neodmyslitelně k sobě. Není to ale jen o hadříkách, móda má daleko sofistikovanější roli, a tou je sebeprezentace. To co máte na sobě do velké míry ovlivňuje to, jak působíte na své okolí, jaký uděláte první dojem, jakou vyzařujete energii na venek. Tím vším se móda nemalou měrou podílí na utváření Vaší osobnosti. Chceme abyste byly VIDĚT a proto je nám nesmírnou ctí, že se letos naším partnerem stala Fashion Arena Prague Outlet.

Jedná se o nejnavštěvovanější české outletové centrum s 15letou působností na trhu. Zákazníci zde mohou navštívit více než 100 obchodních jednotek, které nabízejí značkové zboží se slevami 30 až 70 procent. Jako společnost jsou také velmi angažovaní v pořádání kulturních a společenských akcí pro naše návštěvníky. Pořádají módní přehlídky, výstavy a soutěže, které umožňují návštěvníkům zapojit se do módního světa a objevovat nové trendy.

Spolu s naším partnerem jsme pro Vás připravili jedinečnou akci. Po skončení konference máte možnost se zdarma nechat přímo od hotelu dovézt do Fashion Arena Prague Outlet a užít si netradiční „afterparty“.
V rámci vstupenky na konferenci navíc získáváte slevu 10% na nákup v rámci celé Areny. Rezervujte si místo v autobuse, který Vás pohodlně doveze tam i zpět a užijte si nákupy se slevou. Na odkaze výše zvolte příslušné datum 31. 3. 2023, STARTING POINT stanice Clarion Congress Hotel a email, kam chcete zaslat potvrzení o registraci. Pak už jen zbývá se začít těšit.

Ve Fashion Aréně aktivně přispíváme k udržitelnému rozvoji a ochraně naší planety pro budoucí generace. Budova outletového centra byla v roce 2022 dokonce oceněna pětihvězdičkovou certifikací BREEAM, kterou jsou oceňovány pouze nejvíce udržitelné budovy na světě. Fashion Arena Prague Outlet je unikátní svým architektonickým zpracováním –⁠ kruhovým půdorysem a otevřeným středovým prostorem pod širým nebem, který je po celé délce osázen rostlinami,“ říká ředitelka pronájmu Veronika Tebichová. Outlet se dále vyznačuje dobrou dostupností z centra města, která je zhruba 25 minut. Zákazníci mohou také využít Shuttle bus, který je do Fashion Arena Prague Outlet zdarma dopraví.

Veronika Tebichová

V rámci Equal Pay Day budete mít možnost osobně poznat právě ředitelku pronájmu, Veroniku Tebichovou. Ta usedne k mentoringovému stolu spolu s Vámi nad ožehavým tématem Žena v mužském oboru nemovitostí. V oboru Veronika pracuje téměř 20 let. „Ráda bych předala zkušenosti jak se pracuje ve zdánlivě mužském oboru. V čem má žena výhodu oproti mužům v tomto oboru a jak ji využívat. Myslím, že žena dokáže skvěle obohatit mužský svět a muži jsou za to nakonec rádi. A samostatnou kapitolou jsou nejrůznější vyjednávácí situace většinou samozřejmě proti mužům.

KEY WORDS: 

#partner #partnerství #FashionArenaPragueOutlet #fashionarena #diverzita #SGDs #podnikání #ESG #udržitelnost #vzdělávání #BPWCR #podnikatelka #mentoring #WEPs #Equalpayday2023 #hlasžen #býtvidětaslyšet