všechny aktuality

Krása se skrývá v sebejistotě

Na letošní akci zastupuje společnost MARY KAY mentorka Alice Pavlů, která povede kulatý stůl na téma Práce sama na sobě jako cesta k úspěchu a rovnováze, aneb jak srovnat priority a mít stále dost energie na vše, co potřebuji.

Alice má jasno v tom, proč podporuje EPD: „Věřím, že ženy mají podporovat a inspirovat další ženy okolo sebe. Důvodem, proč jsem začala dělat svoji práci, bylo zvýšit sebevědomí ženám v naší zemi, a proto jsem se rozhodla i pro účast na této výjimečné akci.“

V Mary Kay věříme, že krása každé ženy zazáří, když je sebejistá. Když uvěří tomu, že má půvabné rysy, veselé oči, dobré srdce… Už 55 let se snažíme podporovat sebejistotu žen, nabídnout jim nejen kosmetiku, která skutečně funguje a která je rozzáří, ale i podnikatelskou příležitost a s ní spojenou nezávislost a úspěch. Snažíme se ženám pomoci plnit si své sny. Protože každá žena může. Může cokoliv, čemu sama věří. A tak se naučte přijímat i dávat komplimenty, nebát se výzev a nepodceňovat se. Věřte v krásu sebejistoty.

www.marykay.cz – jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay a tuto krásu budete moci po oba dva dny vyzkoušet v poradenské zoně a stánku Mary Kay.

nominace MK dekujeme