všechny aktuality

Za každým moserovským produktem se tak skrývá kus jejich srdce, čas, který do něj vložili a jejich výjimečné schopnosti

SKLÁRNA MOSER partnerem letošního ročníku #equalpayday

Sklárna Moser patří k nejstarším manufakturám v Evropě, jejichž věhlas je založen na dokonalém zvládnutí procesu ruční výroby, na originálním designu a mimořádné kvalitě výrobků. Každé umělecké dílo vycházející ze sklárny, ať už má podobu číše, vázy nebo mísy, je díky stoprocentní ruční výrobě originálem. Unikátem, za jehož vznikem stojí opravdoví lidé, kteří dokonale zvládli své řemeslné umění. Za každým moserovským produktem se tak skrývá kus jejich srdce, čas, který do něj vložili a jejich výjimečné schopnosti. Křišťál Moser svou nadčasovou uměleckou a užitnou hodnotou vytváří nezaměnitelný životní styl a je i výhodnou investiční příležitostí.

Firmu Moser bude na akci zastupovat v pátek jako řečnice i v sobotu mentorka, členka představenstva, paní Kateřina Zapletalová.

 138_200_MOSER

MOSER GLASSWORKS

Moser is among the oldest manufactures in Europe, the reputation of which is based on the perfect mastering of the manual production process, original design and extraordinary quality of products. Each pieced of crystal coming out of the glassworks is an original, whether it is a vase, bowl or a glass. Behind each of these pieces of art there are real people who have impressed each work their signature workmanship and hearts. Moser crystal creates an unmistakeable lifestyle and an advantageous investment opportunity.