mentoringvšechny aktuality

Jaké ženy můžete potkat na Mentoringu?

Inspirace, energie, sdílení, výjimečnost, vzdělání, podpora, síla

To vše a mnohem víc na jediné akci. Na akci, do které spousta žen vkládá své srdce, a to za jediným účelem. Aby mohly získané informace, zkušenosti a cenné životní rady předávat ženám ostatním.

To vše na akci, kde potkáte ženy různých profesí a z různých koutů České republiky, ale také ze zahraničí. Přestože žen z ČR a převážně z Prahy je na akci každoročně nadpoloviční většina, navštěvují nás i ženy ze Slovenska, Německa a dokonce Maďarska. A žen z regionů každým rokem přibývá!

Jsme mezinárodní organizace, takže je naší silnou stránkou mezinárodní účast. Není přeci důležité jen propojení žen v rámci ČR, ale je fajn nechávat se inspirovat z venku. Proto mezi letošními prvními hosty letošního mentoringu najdete anglicky mluvící mentorky, začněme s  Vera Van Doninck a Elina Seleskovic. A obě pro vás mají připravená skvělá témata.

Zajímavostí je také různorodost profesí, kterými se ženy živí.

Na akci můžete potkáte ženy z:

  • Personalistiky, consultingu, osobního rozvoje, PR, marketingu, reklamy, Finančních oborů, Oboru se zaměřením na obchod, nákup a prodej, Pedagogiky, školství, IT, Logistiky, Realitních služeb, CR, hotelnictví, gastronomie, Médií, filmu, žurnalistiky, Průmyslu a výroby, Zdravotnictví, Práva a advokacie…

A touhle TOP 15 to rozhodně nekončí. Každý rok je totiž účast různorodější a ženy si předávají cenné zkušenosti i z opravdu odlišných oborů.

A o tom to celé je. O tom, že být ženou je prima, ať už si společnost myslí cokoliv. O tom, že když chceme, dokážeme cokoliv. O tom, že když táhneme za jeden provaz, dokážeme ještě mnohem více!

Přijďte letos obohatit komunitu skvělých žen. Čekáme na Vás!

Vstupenky můžete pořídit ZDE.

Hana Grmelová & Hana Madle