napsali-o-nas

16.1. zahájily jsme kampaň Equal pay

402 členek BPWCR a jejich hostů, 100 lahví piva od Asahi Breweries, 502 skleniček Bohemia Sektu, 800 lahví Mattoni, 25 kg tvrdého sýra eidam, 41,5 kg pomazánkového másla.

I tak vypadal Novoroční večírek Business & Professional Women ČR z.s. s představením Simony Stašové.

Hosté si mohli večírek užít všemi smysly u stánků od našich partnerů: Carun, Quantum Quattro s.r.o., Stephencordina, Feel Eco, Mary Kay, Lifedesigner, Jana Kastnerová, Alepia CZ, Baubo, Wiemarg, I love hummus a Essens.

Díky hodnotným dárkům do tomboly od společnosti Swarovski, Edenred a mnoha dalších se podařilo získat úžasných 19 870 Kč. Celý výtěžek spolu s finančním darem od společnosti Swarovski vložíme do Stipendijního fondu BPWCR. Finance z fondu umožní vybraným ženám vstup na Mentoring Day – Equal Pay Day 2019, na kterém načerpají inspiraci pro svůj další osobní růst.  

První vstupenky poputují poštou ke klientkám organizace Women for Women.

V představení Vězeň na druhé avenue excelovala Simona Stašová a všichni hosté se náramně bavili.

O pohodový závěr večera se postaral Václav Tobrman.

Večírkem jsme úspěšně zahájily kampaň k letošnímu jubilejnímu 10. ročníku konference EQUAL PAY DAY. Největší středoevropská konference již deset let upozorňuje na rozdíl mezi platy mužů a žen, který je v ČR aktuálně druhý největší v EU – více než 22%.

Letošní konference EPD bude zaměřená na firemní kulturu v čase změny hodnot. „Jsem ráda, že v zahraničí roste zájem o naši konferenci a díky tomu můžeme letos opět přivítat řadu zajímavých hostů s mezinárodní zkušeností.” uvádí k programu 10. ročníku EPD Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women ČR.

Jak budovat firemní kulturu respektující ty, kteří nezapadají do typického profilu nastaveného vedením společností v minulých dekádách, jak zacházet spravedlivě (nikoli nutně stejně) se všemi talenty, jak reagovat na největší změnu na trhu práce. O tom a mnohém dalším se bude mluvit na 10. ročníku konference Equal Pay Day 29. a 30. března 2019.

Zdroj: http://www.praha4online.cz

Novoroční večírek BPW