napsali-o-nas

E15: Nezavírejme oči před nerovností. Každý musí začít u sebe

Občas nebo často je pohodlnější nevzít události do svých rukou a nechat se vláčet okolnostmi, nebo se smířit se stavem, který se nám nelíbí, ale máme pocit, že není v našich silách jej změnit. Žijeme své (ne)obyčejné životy a uzavíráme se do bublin, které nás chrání před světem tam venku. Zvlášť přijde-li na témata, která jsou nám sice blízká, ale přesto vzdálená. To však až do chvíle, kdy se s nimi přímo setkáme ve společnosti, která nás obklopuje v rodině, či v práci.

Společenská odpovědnost, diverzita, rovné příležitosti, férové odměňování, firemní kultura, komunikace, ale také vlastní sebevědomí a budování silné pozice na trhu díky personální politice, která dokáže nadchnout, získat a pracovat s těmi nejlepšími. To jsou témata, která se čím dál více prosazují všude tam, kde si uvědomují, že svět se mění.

Konference Equal Pay Day

Všichni, co jsou či chtějí být součástí změn si mohou do diáře vyznačit datum 31.3. 2023 Praha, konference Equal Pay Day, která 14. rokem upozorňuje na společenská témata, která ovlivňují nás všechny s nerovným odměňováním v čele, ale je sama o sobě inspirací.