Aktualityvšechny aktuality

Zvýhodněné vstupenky Early Birds

By 19. 10. 2022 No Comments

Další ročník pracovně zážitkové konference Equal Pay Day se nezadržitelně blíží a vy máte nyní až do konce roku možnost získat vstupenky za zvýhodněné ceny Early Birds. Nakupte svou vstupenku již dnes a můžete se začít těšit na tři dny nabité inspirací, networkingem a zajímavými osobnostmi.

Svou vstupenku si můžete zaregistrovat zde.

Mentorky Equal Pay Day 2022

Vstupenku na páteční konferenci lze získat za 2700 kč, na sobotní speed mentoring za 490 kč a na nedělní online mentoring je vstupenka za 390 kč. Současně je možné zakoupit zvýhodněné dvoudenní vstupné, díky kterému se dostanete jak na konferenci, tak na sobotní speed mentoring, za 3100 kč.

Pokud máte zájem o více vstupenek je možné využít balíčky vstupenek 10+1 zdarma, 15+2 zdarma, 20+3 zdarma. Tyto pak prosím objednávejte emailem na sekretariat@equalpayday.cz nebo tel. 731 970 136. 

Během akce můžete vy nebo Vaši zaměstnanci získat nové kontakty během profesního networkingu a stát se tak nositelkami změny s novými nápady a inspirací. Pravidelně týmy vysílají například společnosti Mondeléz International, AB Inbev, Raiffeisenbank, MARS, ČEPS, Uniqa, Essox, Kaufland, Philip Morris, Allianz, Rossmann, Synlab, Mary Kay, IKEA, DHL Supply Chain, ING, GSK a další významní partneři.

Vstupenky pro zaměstnance mohou fungovat jako:

  • vzdělávání – zaměstnanecký benefit, který podpoří talenty, povzbudí je a aktivuje, přinese nové impulzy nabouráním denní rutiny pracovně zážitkovým programem
  • zdroj nejnovějších informací z oblasti rovných příležitostí 
  • motivační nástroj pro svěží nápady, načerpání nové energie a odvahu udělat něco navíc pro sebe a pro firmu
  • rychlý upgrade po rodičovské dovolené, povzbuzení a poděkování

Věříme, že získáte svou vstupenku za zvýhodněnou cenu a budeme se těšit na osobní setkání.