2022mentoringvšechny aktuality

Veronika Petrová: Co pro mě znamená být mentorkou na EPD?

“Když jsem se od Lenky Šťastné dozvěděla, že se letos stanu jednou z mentorek 13. ročníku Equal Pay Day, udělalo mi to velkou radost. Znamená to pro mě splnění snu, sílu, odvahu, spoustu skvělých žen, které na sobě chtějí pracovat, což je pro mě základ štěstí, úspěchu a vyrovnanosti v životě. Moc se těším na mentoring a na to, až při Mentoringovém dni EPD usednu ke svému kulatému stolu, protože tam začíná moje cesta, kdy mohu předávat vše, co jsem se v životě naučila a zlepšovat tím ostatním životy. 

V životě jsem dbala na vzdělání, přišlo mi to hodně důležité a milovala jsem vzdělávat se. Tedy do určité chvíle, pak jsem to nějak s knížkami přehnala a bylo těch informací na mě hodně. Takže jsem zbrzdila a začala se více věnovat  sama sobě a své intuici. To také předávám dále. Za mě je nejdůležitější být napojena sama na sebe a vědět, kdo doopravdy jsi. Pak je člověk méně manipulovatelný, ví co chce, nenechá sebou zmítat apod.

Osobně jsem v životě hodně řešila téma hranic a zdravého sebevědomí. Proto tyto poznatky ze svého života ráda předávám dál. Bez toho, aniž si člověk určí svoje hranice je velmi těžké žít a bere mu to sílu a energii. Na to je třeba myslet. Dále téma hodnot a priorit, na to všechno se určitě během mého mentoringu na Equal Pay Day podíváme. Těším se na vás, tak se nezapomeňte přihlásit.”

Mentoring Veroniky Petrové na téma “Rovnováha v životě” startuje v sobotu 9. 4. 2022 v 15,00. 

Chcete být u toho? Pořiďte si svou VSTUPENKU a hlavně se nezapomeňte na mentoring REGISTROVAT