Veronika Petrová

Koučka a moderátorka, Šťastná mysl

Propojení na LinkedINInstagramFacebookWEB

Mám svůj projekt osobního rozvoje Šťastná mysl, který je zde pro rozvoj lidského potenciálu. Čerpám ze sebe a ze svých životních zkušeností a moudrosti, kterou jsem nasbírala jak životem, tak vzděláváním či cestováním po světě i po ČR.

Téma:  Rovnováha v životě

Jestli je za mě něco důležitého v životě, tak je to právě ROVNOVÁHA. Pokud nejsme my či náš život v rovnováze, vždycky něco pokulhává, a že je to alchymie, to ví asi každá z nás. Můj mentoring na Equal Pay Day 2022 bude právě v kontextu tohoto tématu, protože jsem se tím zaobírala posledních pár let, a to i z odborného hlediska. Předám svoje zkušenosti, znalosti a vědomosti ze života a zároveň z cest po celém světě.

Co můžete očekávat? 60 minut informací o tomto tématu, a zároveň možnost připravit si svůj vlastní plán, jak změnit limitující přesvědčení, strach či pochybnosti o sobě samé, bloky apod. S čím samy přijdete, s tím vám mohu pomoci. Zároveň doporučuji nebát se a vykročit ke své zas o něco lepší budoucnosti. Zahoďme mentalitu nedostatku a vstupme do hojnosti, která se nám momentálně nabízí.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Věř především sama sobě.

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Velké změny! Jsem tam, kde jsem si vždycky přála být. Chystám se tento rok si hlavně pořádně užít v radosti a v lehkosti, to je za mě nejdůležitější! Posouvat dál sama sebe i ostatní. Šířit pozitivní energii a lásku.

Jak doplňujete energii?

O samotě, hlavně v přírodě, meditace, vysokofrekvenční nahrávky, práce s vědomím a podvědomím, zdravá strava a životní styl, dostatek pohybu a neperlivé vody, kvalitní spánek.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Dříve jsem se rozčilovala a ztrácela tím zbytečně energii. Nyní se zastavím, začnu situaci pozorovat a přemýšlím, jak ji můžu změnit či zda ta situace vůbec za energii pozornosti stojí či ne.