Bohdana Goliášová

Zakladatelka vzdělávací platformy Tvůrci v praxi

Propojení na LinkedINInstagramFacebookDVTV

Bohdana byla před 8 lety naprosto neznámým člověkem. Dnes je Ženou roku, Živnostníkem roku, získala ocenění Český Goodwill. Je ve svém oboru uznávanou expertkou a jsou jí plná média. Jak se takové povědomí buduje od nuly? To vám prozradí ve svém mentoringu.

Téma:  Osobní marketing pro introverty

Umíte něco opravdu dobře, ale nikdo to o vás neví? Pojďte se naučit, jak vybudovat povědomí o vaší práci, i když vás právě teď nikdo nezná. – Bez vychloubání a nafouknuté sebechvály. – Bez otravné markeťáčtiny. – Bez sdílení toho, co jste měli k obědu. Proberu s vámi, jak budovat povědomí o profesionalitě hezky od nuly, pěkně krok po kroku. Směrem k lepší práci, lepším klinetům a k penězům, které si zasloužíte.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Nepřeceňuj svoji vůli a nepodceňuj svoje prostředí. (James Clear – Atomové návyky)

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

V minulém roce se mi podařilo delegovat téměř veškerou operativu, takže se tento rok chystám být národu řádově užitečnější. Máte se na co těšit!

Jak doplňujete energii?

Sportem, spánkem a rozchechtanými večery s dobrou společností a hudebními nástroji.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Zjišťuji, jestli je nutné, abych tu věc dělala já, nebo jestli by ji někdo jiný nedovedl udělat lépe. Pokud je to opravdu „moje“ a vím, že tu věc chci umět dělat opravdu dobře, najdu si někoho, kdo mě to naučí.