2022napsali-o-nasvšechny aktuality

Tátové a mámy s námi v Raiffce

547 – číslo, které přímo nesouvisí s ekonomickou kondicí banky, výsledky divizí ani s našimi produkty. A přesto je pro banku důležité a do výše uvedených oblastí se prolíná. Jde totiž o počet rodičů, kteří jsou aktuálně zaměstnaní v Raiffce a současně pečují o své potomky na mateřské či rodičovské dovolené.

“Dobře, a co to znamená, ptají se mě často manažeři, kterým toto číslo připomínáme. Ve chvíli, kdy doplníme, že se jedná o 17 % všech našich zaměstnanců, a ještě před dvěma lety se téměř dvě třetiny z nich již do Raiffky po mateřské pauze nevrátili, vzbudí tato fakta nejedno zdvižené obočí,” vysvětluje Tereza Králová, Diversity, people & culture manažerka Raiffeisenbank. 

Více informací o tom, jak v Raiffeisenbank přistupují k rodičům na rodičovské dovolené a jejich návratu do práce, se dozvíte v článku publikovaném na portálu ForFemina.cz.

Helena Horská vystupující na Equal Pay Day 2022

Pokud se Vám program pro rodiče zalíbil a chcete se dále inspirovat osobnostmi z Raiffeisenbank, na páteční konferenci vystoupila hlavní ekonomka Helena Horská a u kulatých stolů podpořily svými tématy mentorky Tereza Ondroušková a Barbara Tutass.