2022mentoringvšechny aktuality

Jak si užít nejlepší sobotu v roce? 💃

Na mentoringovém dni Equal Pay Day přece!

Letos jsme pro vás vybraly 65 žen, které se s vámi podělí o své zkušenosti. Mentorky potkáte u svých kulatých stolů a také po celý den v sálech Clarion Congress Hotel Prague. Pojďte si s námi naplánovat svůj den ! 

KDY: SOBOTA 9.4.2022
08:15 – 08:55 hodin Prezence účastnic, šatna, páska na ruku a káva 😉
09:00 – 18:00 hodin Program mentoringu
10:00 – 17:00 hodin Doprovodný program

KDE: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9 Vysočany.
DOPRAVA: MHD stanice Vysočanská, autem: parkování v NC Fénix o víkendu 5 hodin zdarma, do 3. kongresového patra jede výtah přímo z garáží.

Dbáme o to, aby byla naše akce pro všechny co nejbezpečnější. To nejjednodušší, co můžeme udělat, je umýt si ruce a dodržovat základní pravidlo RRR. Děkujeme.

Krok za krokem, celý den:  

8:30 Vyzvedněte si svou červenou pásku hned po odložení kabátu v šatně.
8:40 Káva? Čaj? Snídaně?
8:50 K mentoringovým stolům se můžete usadit třeba o 10 min před začátkem. 

9:00 ZAČÍNÁME ! 

10:00 Někdo z Vás navštíví workshop o investování:  Jak získat financování pro svůj byznys? Máte registrované místo? Koná se v sále Stella. 

10:00 Plánujete si mezi mentoringy vložit workshop Krásná a sebevědomá díky správné péči a padnoucímu make-upu? Mary Kay je produktovou partnerkou sobotního dne a chystá pro vás skvělé dárky. Počet míst je omezený, registrujte se předem! MK najdete v lobby. 

11:00 Česká premiéra edukační hry z projektu Anchors for future pro dívky 13 – 21 let. Budou Vaše dcery a vnučky u toho? Registrujte jim prosím místa předem. Workshop se koná v lobby. 

 

Mezi každým mentoringem je hodinová pauza, kterou můžete vyplnit networkingovou hrou, seznamováním, návštěvou stánků a meeting pointů našich partnerů, nebo vyzkoušejte, jaký je rozdíl mezi mentoringem a koučinkem v Koučinkové zóně KC.

Zveme vás na lahodnou kávu do Nápojové ambulance za symbolickou cenu 20 Kč. A pozor! Jeden kávovar bude rostlinný 🌱. Máte rády čaj? O ten se postará Ahmad Tea

Vaše děti hlídá Baby Office v dětském koutku Rossmánek. Najdete je v sále Quadrant. Objednejte jim místo předem.

12:00 čas na oběd, hodinová pauza pro vás. Využijte food corner OC Fenix, nebo hotelovou pizzerii s denním menu. 

13:00 startuje další mentoring 

14:00 Vaše poslední šance setkání s Mary Kay, produktovou partnerkou sobotního dne 😉
Krásná a sebevědomá díky správné péči a padnoucímu make-upu můžete být, pokud si registrujete své místo předem. MK najdete v lobby. 

15:00 a další mentoring, to je jízda!

16:00 Ještě jste nestihly zakoupit tombolu? Snad pro vás ještě něco zbylo 🙂 Výtěžek letos podpoří Nadační fond Nejlepší přítel a šek převezme osobně Lucie Vondráčková v 16.45h.

Nezapomeňte otestovat ochucený Birell od Asahi, ovocný nápoj DR Witt, který pije i Jaromír Jágr ;-), osvěžující Mattoni, produkty od Danone, nebo sýry od Formaggeria Grand Moravia. 

Stále se můžete radit o své odměně u stánku @rovné odměny, vyzkoušet koučink nebo virtuální realitu. Vše na jednom místě na programu zde. 

17:00 Jdeme do finále ! Poslední mentoring, poslední témata k osobnímu rozvoji.  

Neměla by na akci chybět Vaše kamarádka, kolegyně, či sestra? Vstupenky lze stále pořídit i na ostatní dny akce. Pošlete jim tuto pozvánku a začněte měnit svět kolem sebe. 

 

Těšíme se na OSOBNÍ setkání, které se může uskutečnit DÍKY PARTNERŮM letošního ročníku. DĚKUJEME.