2022všechny aktuality

Krásná a sebevědomá díky správné péči a padnoucímu make-upu

By 18. 3. 2022 No Comments

Máte rádi kvalitní kosmetiku, ale občas tápete, která péče je pro Vás ta pravá nebo jaké zvolit líčení na konkrétní příležitost? Nezoufejte! V rámci Mentoringového dne budete mít možnost se v této oblasti zdokonalit. Informace a rady Vám poskytnou ty nejpovolanější, a to nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay.

Kdy: v sobotu 9. dubna 2022
Kde: Clarion Congress Hotel Prague
V kolik hodin: zvolte čas 10-11 hodin, nebo 14-15 hodin

Své místo na workshopu si registrujte zde. S rozhodnutím však neotálejte, s ohledem na kvalitu workshopu je počet míst omezený na 15 účastnic.

Mary Kay je kosmetická společnost založená již v roce 1963, která je produktovou partnerkou Mentoringového dne letošního, již 13. ročníku, EPD. Současně letos Mary Kay oslaví 25 let působení na českém trhu, k čemuž jí srdečně gratulujeme a velmi si vážíme, že můžeme být u toho!

V rámci celého Mentoringového dne proběhnou dva workshopy s názvem “Krásná a sebevědomá díky správné péči a padnoucímu make-upu”. Jedno setkání proběhne dopoledne od 10:00 a druhé odpoledne od 14:00, kdy je mentoringová pauza a neuniknou Vám tudíž jiná důležitá setkání. Během jedné hodiny budete mít možnost se dozvědět, jak správně pečovat o svou pleť, jaké produkty zvolit pro Váš typ pleti a v neposlední řadě, jak je správně používat, abyste dosáhli co nejlepšího efektu. Dobře zvolený make-up a další dekorativní kosmetika, jsou pak již jen třešničkou na dortu. Pro zájemkyně je možné si líčení pod vedením nezávislých kosmetických poradkyň rovnou vyzkoušet.

Krásná a zdravá pleť je základem sebedůvěry každé ženy. Pojďme tedy s Mary Kay pracovat na našem zdravém sebevědomí a naučme se jak o sebe a svou pleť správně pečovat. 

Těšíme se na Vás!