všechny aktuality

Rossmánkův dětský koutek

I letos můžete vzít své děti s sebou. V sobotu 30. března je pro ně připraven sportovně poznávací program v Rossmánkově dětském koutku díky podpoře společnosti Rossmann.

Zkušení lektoři z Baby Office se budou vašim dětem věnovat od 8:30 do 17:30 hodin. Děti budou mít možnost vyzkoušet chytré hračky, které rozvíjí jejich poznávací schopnosti. Budou malovat, vyrábět si mapu přání a snů, sportovat a hrát si.

Vhodné pro děti od 3 let, mladší po dohodě.

Registrujte své děti na akci zde, abychom pro ně mohly připravit dárečky a občerstvení 🙂

Program v dětském koutku

WORKSHOP 6TI SMYSLŮ

11 – 12 hod. a 15 – 16 hod.

Workshop s prvky mindfulness zaměřený na poznávání smyslů. Zrak – BuddhaBoard s postupným mizením napsaného textu, Sluch – tibetské mísy, Hmat – poznávání předmětů poslepu, vyzkoušení různých povrchů, Čich – poznávání vůní, Chuť – vědomé ochutnávání ovoce.

Workshop bude přizpůsoben věku dětí.

Čas konání: od 11 do 12 hod. a od 15 do 16 hod. = 60 minut (doporučujeme přijít dříve, aby se děti adaptovaly a maminky si mohly užít svůj program).Vstup zdarma. Účast na programu je dobrovolná.

SPORTOVNÍ HRÁTKY

9 – 10 hod. a 13 – 14 hod.

Pohyb je dětskou přirozeností, kterou se snažíme podporovat. Děti pohybem vyjadřují radost ze života a z volného pohybu. Děti si vyzkouší opičí dráhu, skákání gumy, skákání panáka a dětskou jógu.