všechny aktuality

PŘEDSTAVTE SI firmu, kde se lidé cítí opravdu dobře, atmosféra je otevřená a přátelská pro všechny

“Když jsem přemýšlela o hlavním tématu dalšího ročníku konference, objevila jsem nitku vzpomínek, které spojovaly všechny mé rozhovory s ženami v rozhodovacích pozicích a jejich pocity v práci. O problémech, na které často ženy naráží ve firemním prostředí a proto se do firem nevracejí, o bariérách, které znesnadňují ženám vstup do vyšších pozic… při každé této vzpomínce jsme narazily na FIREMNÍ KULTURU, která je ve většině firem tvořena pro majoritu zaměstnanců ve vedení, tedy nikoliv pro ženy (a jiné minority).

Pracovní i osobní život se mění, stoupá role žen ve vedoucích pozicích, zvyšuje se role rodinného života, přichází nová nezávislá generace a technologie přinášejí netušené možnosti.

A tak…. zavřete oči a PŘEDSTAVTE SI firmu, kde se lidé cítí opravdu dobře, atmosféra je otevřená a přátelská pro všechny, lidé mohou pracovat vyváženě, flexibilně a kreativně.

Jak to taková firma dělá? Taková organizace zvládá řídit rozmanitost ve svých týmech, snaží se porozumět potřebám zaměstnanců a jejich potřeby naplňovat.

FIREMNÍ KULTURA BUDOUCNOSTI

Přijďte se inspirovat odbornými, ale přesto srozumitelnými příběhy lidí z ČR i zahraničí, kteří se nebojí otevřeně sdílet zkušenosti a nástroje, které jim fungují.

Mějte náskok v otázce, která má stále větší vliv na podnikání, obchod i schopnost oslovovat a udržet si kvalitní zaměstnance i zákazníky. Pojďme společně tvořit trendy a nikoliv jen slepě kopírovat.

Chcete-li smysluplně strávit svůj čas, načerpat energii a kontakty pro svá další profesní a osobní rozhodnutí, nesmí termín 29.3.2019 chybět ve vašich diářích. Investujte do svého budoucího úspěchu právě teď.”

Tvrdí Lenka Šťastná,

zakladatelka Equal Pay Day v ČR

“Zařizujeme si budoucnost podle toho, co nám vyhovuje dnes, nevědouce, zdali nám to bude vyhovovat zítra; děláme si o sobě úsudek, jako bychom byli stále stejní, a přitom se každodenně měníme. Kdo ví, zda-li budeme milovat, co milujeme, chtít, co chceme… zdali probíhající změny tělesné nezmění naši duši a zdali nenalezneme své neštěstí právě v tom, co si zařizujeme pro své štěstí?“

— Jean Jacques Rousseau, 1712 – 1778