mentoringvšechny aktuality

Od té doby jsme kamarádky s přesahem do byznysu

Na EPD jsem vyrazila poprvé před 3 lety. Byla jsem nadšená, tolik energie! Hned na prvním ročníku jsem se seznámila s ženou s podobným příběhem jako jsem měla já. Ona měla také vlastní agenturu. Navázaly jsme spolupráci a taky jsme si vyměňovaly rady.

Na druhém ročníku jsme se neustále potkávala u stejných mentoringových stolů s usměvavou energickou ženou, která mi pak povídá: „My máme asi stejný vkus, co?“ A od té doby jsme dobré kamarádky s přesahem do byznysu. Baví mě vyměňovat si konkrétní zkušenosti o podnikání, a proto jsem založila v roce 2017 skupinu Ženy v byznysu. Ve skupině se setkáváme jednou za čas v menší skupince, ač je nás již přes 850 členek.

Kateřina Tygl

Po dvou letech přišla myšlenka na konferenci, kde jsem se dohodla s kamarádkou a kolegní Alenou Barnovou a pustili jsme se do toho. A na tu bych Vás chtěla pozvat. Konference Ženy v byznysu je pro podnikatelky a ženy na volné noze, i ty začínající Získej konkrétní know-how do podnikání, inspiraci i podporu. Co můžete zažít?
✅ jak pracovat s čísly v podnikání a jak si správně nastavit cíle,✅ jak zvládnout marketing i vlastní grafiku bez grafika,✅ jak si efektivně řídit svůj čas,✅ jak podnikat, když máte dítě✅ a mnoho dalšího.
Osvěžení přinesou panelové diskuze, kde nakousneme téma komunikace v byznysu mezi mužem a ženou. Uslyšíte příběhy těch, kteří již své podnikání mají a podělí se o to, co se jim povedlo a jak toho dosáhli. Nasdílí vám ale i praktické rady o tom, co by udělali příště lépe.

Celý program zde: https://zenyvbyznysu.cz/konference