2022všechny aktuality

Nové prostory pro nová setkání

By 11. 11. 2021 No Comments

V roce 2013 se konference Equal Pay Day přesunula do prostorů Clarion Congress Hotel Prague a od té doby je s jeho prostory nedílně spjata.

Clarion Congress Hotel Prague patří mezi největší kongresová centra v ČR. Svým hostům se snažíme nabídnout maximální komfort a vysokou úroveň služeb. A protože si uvědomují, že spokojenost hostů závisí na profesionalitě a spokojenosti zaměstnanců, vypracovali pro ně rozsáhlý program benefitů, včetně podpory vzdělávacích a sportovních aktivit.

Podporují projekty, které se zaměřují na pomoc znevýhodněným, ochranu přírody, rozvoj a vzdělávání mladé generace v nejbližším okolí hotelu i v dalších regionech ČR. Podle povahy projektu přispíváme formou lidských zdrojů, materiálové či finanční pomoci. 

Pro vedení hotelu je velmi důležitá společenská odpovědnost, udržitelnost podnikání a šetrnost k životnímu prostředí. Jsou součástí ekologického programu JOIN PURE STAY a podporují zodpovědný ekologický přístup v hotelovém provozu. K dalším aktivitám patří chov včel a pěstování vlastních bylinek.

Všechny tyto produkty jsou využívány pro hotelové účely a vy je budete moci jako hosté ochutnat na lahodném obědě či při coffee breaku konference Equal Pay Day.