konferencevšechny aktuality

My všichni ve Wundermanu víme, jak je pro úspěšnou firmu důležité mít ženy ve vedoucích pozicích

Na letošním ročníku Equal Pay Day zastupuje společnost WUNDERMAN mentorka Kateřina Doležalová, která s Vámi bude hovořit na téma Čas jsou peníze? Čas je investice!
Téma Katčina mentoringu se věnuje hlavně investování do sebe sama a tomu, kolik jsme ochotny „obětovat“ samy pro sebe. Jestli náhodou naše výmluvy typu „Nemám čas“ anebo „Nemám peníze“ nejsou jenom zástupná hesla za skutečný důvod: „Nevěřím si.“ Dále se pobavíme o tom, že investování do sebe je individuální a každá z nás má jiné sny a cíle.
Co Vy na to? Připojte se k debatě s Katkou od 11 nebo od 17 hodin. REGISTRACE

My všichni ve Wundermanu víme, jak je pro úspěšnou firmu důležité mít ženy ve vedoucích pozicích. Proto je u nás v jejich kariérním růstu a dosahování cílů podporujeme každý den, a to i díky našemu globálnímu programu PASS IT ON.
Děláme vše pro to, aby ženy mohly být samy sebou a cítily se nejen v práci dobře, sebevědomě a doceněně. Naše každoroční spolupráce s Equal Pay Day a podpora konference Ženy Sobě je tedy naprosto přirozeným krokem ke zlepšení pracovních příležitostí a kariérních možností pro ženy v globálním měřítku.
Kromě samotné účasti na konferenci v roli partnera jsme hrdí na to, že každoročně vytváříme její kreativní stránku a marketingové materiály a podporujeme propagaci akce na mnoha úrovních. Stejně jako u našich klientů děláme vše pro to, aby akce byla každým rokem úspěšnější.
Jsme největší marketingová agentura v Česku. Spojujeme data, technologie a kreativu do kampaní, které vydělávají a přinášejí našim klientům měřitelné výsledky.
Je nám jedno, jestli je to online, offline, social, masová reklama, one2one komunikace, business intelligence, omnichannel, nebo třeba migrace webů z jedné technologie do jiné. Našich 500+ odborníků v Praze má skutečně široký záběr.

Wunderman