2022mentoringvšechny aktuality

Mentoring na dva způsoby

Naživo u kulatých stolů…

Co preferujete vy?

… nebo v pohodlí domova online?

Mentoring v rámci akce Equal Pay day bude probíhat dva dny, a to v sobotu a neděli 9.-10.4.2022. Avšak každý den bude mít zcela odlišnou podobu. První den proběhne naživo, druhý den online. Je zcela na vás, jakou formu si vyberete. Budeme rády, když vyberete obě dvě.

Podle čeho vybírat? Zde je stručný přehled:

9.4. 2022 Speed mentoringový Den

Nejdůležitější info zde: koná se naživo v Praze! Máme zde nejdelší tradici female mentoringu,  protože od 2010 podpořil více než 18 000 žen. Můžete si vybrat až 5 ze 60+ inspirativních témat a mentorek. Za BPWCR doporučujeme vybrat 3 časové bloky po 60 minutách a zbytek času využít pro networking a jiné doprovodné aktivity akce. Slavnostní zakončení je plánováno na 18 hodinu.

Nesmíme zapomenout ani na doprovodný program- nahlédnout bude možné do koučovací zóny, dětičky můžete vypustit do dětského koutku s hlídáním, poradit se ohledně krásy v oblíbené Mary Kay zóně nebo zapojit mladé dámy ve věku 13-21 let do edukační hry.

10.4. 2022 Online Mentoring

Oproti tomu neděle nabízí 2 bloky online energie v češtině i angličtině s připojením odkudkoliv. Což ocení především ženy, které nemají tu možnost přijet za námi v sobotu do Prahy.

Akce proběhne přes platformu Zoom, od 10-11:30 se zúčastníte dopoledního mentoringu a po obědě se začátkem v 13:30 hodin si udělejte čas sama pro sebe u odpoledního a současně posledního mentoringu této akce.

Nenechte si utéct tuto jedinečnou příležitost. Pokud ještě nemáte svou vstupenku, udělejte to co nejdříve, místa se pomalu plní…