aktualitamentoring 2020

7.11. Mentoringový Den BUDE

Dobrých zpráv není nikdy dost, ale jednu přinášíme hned teď. Mentoringový den Equal Pay Day (pod rouškou) se uskuteční 7. listopadu v Clarion Congress Hotel Prague od 9 – 16 hodin.

Jak to bude probíhat?

V pátek 6.11. všechno připravíme a v sobotu od 8:15 hodin na Vás bude čekat ranní káva nebo čaj a usměvavé dobrovolnice. (Tedy pokud umíte úsměv poznat i pod rouškou).

Program kulatých stolů zůstává stejný, jen počet účastnic limituje číslo 500.

Mentoring trvá jednu hodinu a zde vidíte jejich začátky. Mezi dvěma mentoringy budete mít hodinovou pauzu na toaletu, občerstvení a seznamování.

Kdy se budete moci registrovat?

Na základě výsledků Vašeho hlasování a díky změnám, které řeší některé z 65 mentorek spustíme registrace k mentorkám znovu. Svá místa u mentorek si budete moci vybírat od půlnoci, 1.10.2020. Sledujte aktuality na webu.

Vstupenky jsou v prodeji už nyní a jejich počet je omezen kapacitou.
Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a informace posíláme emailem. Pokud Vám dosud žádný nepřišel, zkontrolujte prosím svou spam schránku, nebo nám pište na FB, nebo emailem (sekretariat@equalpayday.cz).

Jaké mentorky a témata nabídneme?

Přesun termínu z března na listopad bohužel nevyhovuje všem a tak některé mentorky nebudete moci potkat. Pracovně se nemohou zúčastnit například Petra Šimonová ani Katka Fišerová. V Čechách tou dobou bohužel nebudou přítomny ani Monika Hilm, Dana Puscasu, Nicole Erdmann (IKEA) a Larisa Balanovskaya.

Během září však doplňujeme nová jména žen, které naopak v listopadu mohou přijít. Sledujte naše aktuality.

Držte se ve zdraví a v listopadu na viděnou 🙂