mentoringvšechny aktuality

7.11. Mentoringový Den BUDE

By 7. 9. 2020 No Comments

Dobrých zpráv není nikdy dost, ale jednu přinášíme hned teď. Mentoringový den Equal Pay Day (pod rouškou) se uskuteční 7. listopadu v Clarion Congress Hotel Prague od 9 – 16 hodin.

Jak to bude probíhat?

V pátek 6.11. všechno připravíme a v sobotu od 8:15 hodin na Vás bude čekat ranní káva nebo čaj a usměvavé dobrovolnice. (Tedy pokud umíte úsměv poznat i pod rouškou).

Program kulatých stolů zůstává stejný, jen počet účastnic limituje číslo 500.

Mentoring trvá jednu hodinu a zde vidíte jejich začátky. Mezi dvěma mentoringy budete mít hodinovou pauzu na toaletu, občerstvení a seznamování.

Kdy se budete moci registrovat?

Na základě výsledků Vašeho hlasování a díky změnám, které řeší některé z 65 mentorek spustíme registrace k mentorkám znovu. Svá místa u mentorek si budete moci vybírat od půlnoci, 1.10.2020. Sledujte aktuality na webu.

Vstupenky jsou v prodeji už nyní a jejich počet je omezen kapacitou.
Dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a informace posíláme emailem. Pokud Vám dosud žádný nepřišel, zkontrolujte prosím svou spam schránku, nebo nám pište na FB, nebo emailem (sekretariat@equalpayday.cz).

Jaké mentorky a témata nabídneme?

Přesun termínu z března na listopad bohužel nevyhovuje všem a tak některé mentorky nebudete moci potkat. Pracovně se nemohou zúčastnit například Petra Šimonová ani Katka Fišerová. V Čechách tou dobou bohužel nebudou přítomny ani Monika Hilm, Dana Puscasu, Nicole Erdmann (IKEA) a Larisa Balanovskaya.

Během září však doplňujeme nová jména žen, které naopak v listopadu mohou přijít. Sledujte naše aktuality.

Držte se ve zdraví a v listopadu na viděnou 🙂