všechny aktuality

Z ponorky na dovolenou

Dlouholetý partner Equal Pay Day Clarion Congress Hotel Prague patří do skupiny CPI Hotels.
Už vás láká volání dálek? V CPI Hotels přišli s nabídkou, která nám naše cestovatelské touhy pomůže vyplnit.

Posuďte sami!

Je nejvyšší čas vyrazit na exkurzi jinam než jen do obývacího pokoje. A aby vás nemrzelo, že letos to na zahraničí úplně nevypadá, připravíme vám Evropu u nás. Každý sobotní večer od 20. června až do 1.srpna věnujeme jedné ze čtyř oblíbených evropských destinací. Těšíme se na Vás v našich hotelech v rámci tematických večerů. Naše fantazie nemá hranic a naši kuchaři se již nemohou dočkat, až Vám naservírují vybrané speciality.

Itálie v Ostravě nebo Českých Budějovicích
Slyšíte cinkání skleniček prosecca. Vybíráte si mezi olivami, sušenou šunkou a aromatickým sýrem jen proto, abyste si pak vzali kousek od každého.

Chorvatsko v Liberci nebo Brně
Zhluboka se nadechněte. Cítíte vůni levandule? A co se vám vybaví při slovech Hvar, Dubrovník a Makarská? Přijměte pozvání na pljeskavicu, sklenku pinota siveho či rakiji.

Řecko v Ústí nad Labem
Lásku k Řecku můžete najít i u nás. Stačí si dát sklenku ouza, ochutnat musaku a zaposlouchat se do zvuků tak typické hudby.

Slovensko v Olomouci
Halušky, brynza, kapustnica, pirohy, pagáče…. Sice jsme po desetiletí byli jedna země, ale i tak máme každý svoji národní kuchyni. Byla by škoda na ni zapomenout.

Více naleznete na CPIHotels.cz