napsali-o-nasvšechny aktuality

Vyhrajte s bety.cz, naším podporovatelem, vstupenky na akci ŽENY SOBĚ

Herečka Simona Stašová speciálním hostem konference Ženy sobě!

V pátek, 18. března 2016, vystoupí, jako speciální host konference Ženy sobě, Simona Stašová, jedna z nejobsazovanějších hereček. Simona Stašová ztvárnila několik desítek postav především v televizních filmech a seriálech, ale i velké životní role na divadelní scéně. Sbírá jedno ocenění za druhým, a to i na poli mezinárodním. O její profesionalitě nelze pochybovat a je zároveň důkazem toho, že se opravdová profesionalita vyplácí.

Sobota, 19. března 2016, bude patřit mentoringu. Podělit se o své zkušenosti je připraveno na 60 mentorek – zkušené manažerky či podnikatelky pomáhají ženám hledat odpovědi na otázky, které si v souvislosti se svou prací, ale i s dalšími životními rolemi kladou. Mentoringový den je zaměřený na podporu ženské sebedůvěry.

V roli mentorek se představí například zakladatelka a prezidentka Nadace Archa Chantal, zároveň herečka a šanzoniérka Chantal Poullain, moderátorka TV NovaMarkéta Fialová, producentka, moderátorka a zahraniční reportérka Marcela Škábová a mnoho dalších.

Akce Ženy sobě, která se uskuteční  18. a 19. března v rámci Dne rovnosti platůupozorňuje především na přetrvávající rozdíl v odměňování. V České republice mají ženy na srovnatelných pozicích plat nižší o 22 %.  Musejí tedy pracovat o více než dva a půl měsíce déle než muži, aby tento rozdíl dohnaly.  Den rovnosti platů  letos v  ČR připadá na 17.března.

Akce je určena všem ženám, které se chtějí rozvíjet, chtějí ovlivňovat svůj vlastní život a zajímají se i o to, jak přispět ke zlepšení života dalších žen.

Zapojte se do soutěže a vyhrajte vstupenky na sobotní mentoring u kulatého stolu s inspirativními českými ženami.

1. cena: 2 vstupenky na sobotní mentoring
2.-9. cena: 1 vstupenka na sobotní mentoring

Soutěž probíhá od 7. února do 15. března 2016. Výhercům budou vstupenky zaslány e-mailem!

Vyhrává 100., 200., 300. atd. správná odpověď. 

Více čtěte zde.