napsali-o-nas

PARÁDNÍ „MENTORINGOVÁ“ JÍZDA

Chcete se zúčastnit letošního ročníku Equal Pay Day: Konference úspěšných žen? Co se vlastně na místě bude dít a co zažijete při mentoringu? Co získáte a na co si připravit?

Přinášíme Vám tipy, jak získat maximum a mentoring si užít naplno:

1. Mentoring je příležitost získat nové zkušenosti, znalosti, inspiraci či radu.

Mentoring je profesionální vztah dvou osob, kdy mentor/ka předává své zkušenosti a znalosti mentee/mu (mentorované/mu). Mentor/ka tak působí jako průvodce v určité oblasti či tématu a pomáhá mentee nalézt správný směr či řešení.

2. Jako účastnice získáte inspirativní prostor pro sdílení svých zkušeností, kladení otázek k tématu a networking.

Při loňském mentoringu se nám jako mentorkám velmi osvědčilo dát prostor pro otázky účastnic a mnohé z nich již přišli „ke stolu“ s tím, že věděly, co konkrétně je zajímá, jakou situaci chtějí řešit a aktivně se ptaly, zapojovaly. Tak získaly z mentoringu maximu a mnohem více pro zvládání/ řešení reálných situací z praxe.

3. Okamžitou přidanou hodnotou mentoringu na EqualPayDay je networking s dalšími příležitostmi pro další setkání či spolupráci.

Naše zkušenosti mentorek i účastnic potvrzují, že nedílnou součástí mentoringu je i schopnost získávat nové kontakty, vytvářet si profesní či osobní síť a zvyšovat tím šanci na úspěch.

4. Mentoring přispívá ke zvýšení motivace, přináší novou inspiraci i jiné úhly pohledu.

Mentoring nepracuje s hodnocením a dělením na „dobře – špatně“, naopak Vám přinese různé úhly pohledu a možnost aktivně samostatně se rozhodnout, jaké tipy, rady či inspirace si vezmete do svého života či práce. Mentoring  je vhodný pro ty, kteří chtějí slyšet a sdílet zkušenosti a pohledy jiných, nechat se inspirovat, nehledají jeden přesný návod pro svou situaci.

A ještě něco navíc…přijďte a získejte TIPY pro posílení své energie

Naše letošní téma mentoringu je zaměřené na ENERGY MANAGEMENT: dopřejme si možnost volby!

Získáte tipy a inspirace, jak rozvíjet mentální, emoční a fyzickou energii a podpořit pozitivní ladění svého života. Těšíme se na Vás.

Marcela a Kateřina