konferencevšechny aktuality

Změňte své myšlení

By 20. 1. 2021 No Comments

V roce 2020 vystoupil na online konferenci Generální ředitel společnosti MARS Multisales Central Europe Brian Ayling. Jeho silnou řeč si můžete pustit na záznamu YouTube EPD Talks a my jsme velmi poctěny, že MARS patří mezi partnery i v roce 2021.

Do řízení firmy i rozhodujících pozic v MARSU totiž ženy patří a Brian apeluje na muže ve vedení, aby své kolegyně přizvali k jednacímu stolu a zmiňuje, jaké výhody to přináší. „Změňte své myšlení. Nevyužít talentu žen, je škoda pro každou společnost.

Brian Ayling také připomněl, že 50% populace jsou ženy, to znamená 50% talentu každé země je v ženách a není prozíravé tento potenciál nevyužít naplno. A jak to chodí v Marsu při výběru nových talentů na vyšší pozice?
„Při výběru manažerů nehledím na to, jestli je to žena nebo muž. Snažím se najít ten největší talent pro danou pozici“, doplňuje Brian. A co Vás nejvíce zaujalo ve vystoupení Briana? Napište nám na email bpwcr@bpwcr.cz.

Velmi si vážíme partnerství se společností Mars, která je sice rodinnou firmou, ale má schopnost a sílu měnit globální myšlení. Děkujeme za spolupráci.

Mars, jako jeden z hlavních partnerů akce, také vyšle ženy do rolí mentorek, aby se s nimi mohly účastnice potkat ve virtuální místnosti mentoringu. Na koho se budeme moci těšit v roce 2021? Již brzy Vám představíme jména!

Pokud u toho chcete být také, svou vstupenku můžete zakoupit zde.