všechny aktuality

Jak se pracuje tam, kde jsou ženy z Marsu?

To můžete zjistit při setkání u mentoringového stolu 28.3. se Zuzanou LošákovouCorporate Affairs Director for Central Europe, a Ewou Pachockou (medailonek připravujeme), HR ředitelkou pro střední Evropu, V minulém ročníku vás hodně inspirovaly pozitivní energií.

MARS CZECH s.r.o. partnerem Equal Pay Day 2020

Společnost Mars se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®. Kanceláře společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. Mars se zaměřuje na angažovanost a motivaci svých spolupracovníků, jak firma nazývá své zaměstnance, a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich. Marsu záleží na diverzitě a v rámci této oblasti se mimo jiné soustředí i na odstraňování možných bariér pro ženy na jejich kariérní cestě do top managementu firmy. Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, ve střední Evropě tvoří ženy více než polovinu leadership týmu.

Podívejte se jak to u nich ve firmě chodí

Mars je rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších.

Tak hádejte co budete mít připraveného na svém stole na začátku konference?