napsali-o-nasvšechny aktuality

Luxus zve na 7. ročník Equal Pay Day

7. ROČNÍK EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ PROBĚHNE V BŘEZNU

Pokud jste žena, která pracuje na své kariéře, pokud věnujete čas svému osobnímu rozvoji a zajímáte se o příběhy úspěšných, které vás mohou motivovat k úspěchu, není nic jednoduššího, než se zúčastnit již sedmého ročníku úspěšné akce ŽENY SOBĚ.

Akce proběhne 18. a 19. března 2016 a vstupenky jsou již v prodeji. Těšit se můžete na dva dny plné ženské energie, sdílení, setkávání a zábavy. Milým dárkem pro vás jstě bude i dárkový voucher.

ŽENY SOBĚ je součástí akce Equal Pay Day, která se v ČR bude konat již posedmé. Budete se moci na něm nechat inspirovat silnými životními i profesními příběhy.

Získáte zde praktické rady a budete moci využít podpory od úspěšných žen českého byznysu (mentorek). Akce bude znovu upozorňovat na fenomény, které vedou k rozdílům v odměňování. Tato akce pozitivně motivuje ženy k jejich dalšímu profesnímu i osobnímu rozvoji. Equal Pay Day – Ženy sobě boří mýty o neexistenci úspěšných žen, o jejich rivalitě a neochotě předávat své zkušenosti a postřehy a představuje nové ženské vzory.

Kompletní pozvánku najdete zde.