Aktualityvšechny aktuality

Last minute vstupenky s wellness dárkem od INFINIT

Společnost Infinit podporuje rovné příležitosti a konferenci Equal Pay Day. Společně jsme přichystali pro prvních 100 z vás exkluzivní nabídku. Pokud si od 4. dubna zakoupíte last minute vstupenku na konferenční den 11. 4. nebo dvoudenní vstupenku na Equal Pay Day a do poznámky při nákupu napíšete heslo „INFINIT“, získáte jako dárek voucher pro dvě osoby do Infinit Sen v hodnotě 1260 Kč.

🎁 Co vás čeká?

Společně se jmenovkou na vás bude čekat na registraci dárkový poukaz.
Dárkový poukaz zahrnuje tři hodiny bezstarostné relaxace v přírodě pouhých 15 minut od Prahy, v krásném Ladově kraji. Ve wellness centru Infinit Sen budete mít přístup k 8 saunám, ochlazovacímu jezírku, venkovním a vnitřním odpočinkovým zónám, fresh barům a masérnám. Vaši návštěvu si můžete zpestřit úžasnými saunovými ceremoniály, které probíhají po celý den ve dvou ceremoniálních saunách. A jako největší novinka rozšíření centra vás čeká venkovní termální bazén s příjemnou teplotou vody přes 36°C!

✔ Tato akce platí i pro výhodné firemní balíčky 10+1, 15+2 a 20+3.

❌ Upozorňujeme, že tato nabídka se nevztahuje na samostatné vstupenky na Empower Day (12.4.) ani na balíček 1+1 na Empower Day.

Nezapomeňte si zajistit svou vstupenku a využít této skvělé příležitosti k odpočinku a relaxaci ve wellness centru Infinit Sen. Stačí při nákupu vložit do poznámky heslo „INFINIT“ a těšit se na váš dárek, který obdržíte při registraci 11. 4. v Clarion Congress Hotel Prague.